Milyonlara Büyük Müjdeler Geliyor.

Hükümet 15 Temmuz sürecinde hainlere karşı koyan ve adeta tankın altına yatarak tarih yazan milleti unutmuyor. Müjdeler üstüne müjdeler yetkililer tarafından veriliyor.

Milyonlara Büyük Müjdeler Geliyor.

Bayram öncesi hükümet milyonları sevindirmek için harekete geçti. Çalışanlar adeta bayram öncesi çifte bayram sevinci yaşayacak gibi  görünüyor. 15 Temmuz hain darbe girişiminde bir numaralı rolü oynayan halka adeta yeni müjdeler yolda.

SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMEN ALINACAK

Hükümet Fetö kapsamında açığa alınan öğretmenlerden dolayı beliren boşluğu sözleşmeli öğretmen alarak dolduracak. Bunun için başvuurlar başladı. Atanan öğretmenler 4 yıl tayin siteyemeyecek. Sonra da kadro yolu gözükecek.

Hükümet, yeni getirdiğive hayata soktuğu kanunlarla öğretmenlerden kamuişçilerine, şehit yakınlarına , taiımaçılık uğraşı olanlara kadar geniş bir yelpazeyi ligi,lendiren düzenlemleler yapıyor.

PROMASYON TAMAM

Emeklilerin uzun süre beklediği promasyın konusunda çalışmalar tamamlandı. Emekliler uzun süredir sosyal medyada bunu dile getiriyorlardı.Yakın bir zamanda emekliler gelen haberle sevinecek.SSK ve Bağ kur emeklileri bu müjdeyi en yakın zamanda yetkili ağzılardan duyabilirler.

ERKEN MAAŞ

Bilindiği gibi hükümet emeklilerin ve memurlarun eylül ayı maaşlarını 8 ve 8 Eylül tarihinde ödeyecek. Böylece bu kesim bayram öncesi rahat bir nefes almış olacak.

TAKSİ SAHİPLEİRNE MÜJDE

Taksi , minibüs veya otobüsü olanlar araçlarını yenileyebilecek. Bunu yaparken de ÖTV alınmayacak. Bu da onlar için çok büüyk bir fırsat olarak değerlendiiriliyor.

BAĞ-KUR'A İNDİRİM:
Bağ-Kur'luların malullük, yaşlılık ve ölüm sigortaları primlerinden 5 puanlık kısmına denk gelen  eden tutar Hazine tarafından karşılanacak. 2.7 milyon Bağ-Kur'lunun cebinden prim için daha az  müktar çıkacak Bağ-Kur'lular ayda 82,35 lira ile 535,28 lira arasında daha az ödeme yapacak. Bu da büüyk fırsat olarek değerlendiriliyor


 

 

müjde emekli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Silah Bırakacakları Alana Ulaştılar
Silah Bırakacakları Alana Ulaştılar
Trump Medyayı Açık Bir Şekilde Tehdit Etti
Trump Medyayı Açık Bir Şekilde Tehdit Etti