Caner Erkin'den Şok Açıklamalar

Caner Erkin'den Şok Açıklamalar

Caner Erkin bu sezonun en tartışılan, hakkında en çok haber çıkan futbolculardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Gerek özel yaşamındaki dalgalanmalar gerekse futbol hayatındaki süreç bu sezonun en çok haber üretilen futbolcunun Caner Erkin olmasını sağladı.

Caner Erkin son dönemde yaşadıkları ve Beşiktaş’a transferi konusunda NTV kanalına birtakım açıklamalarda bulundu

İNTER’DE NİYE OLMADI?

Caner Erkin İnter’de tutunmamasının nedenini açıkladı. Yıldız futbolcu İnter’de yeni gelen teknik direktörün kendisini takımda görmek istemediğini bunu açık ve net biçimde söylediğini bunun üzerine İnter’den kiralık olarak Beşiktaş’a gönderildiğini söyledi. İnter macerasının kısa süreli bir macera olmasına rağmen kendisine pek çok şey kattığını da ekleyen Caner Erkin Fenerbahçe’den Beşiktaş’a gelme sürecinde kendisine tepki koyan Fenerbahçeli taraftarları da anlamadığını, transferin profesyonel hayatta son derece doğal bir süreç olduğunu söyledi.

Bilindiği gibi Fenerbahçe taraftarları Caner Erkin’e çok kızgındı. Özellikle şampiyonluk yarışında olan bir takımı disiplinsiz hareketleri sebebiyle yalnız bıraktığı için eleştirilmişti.

ÖZEL HAYATIMA SAYGI GÖSTERİLSİN

Asena Erkin’den boşanan şu sıralar yıldız oyuncu Şükran Ovalı ile aşk yaşayan Caner Erkin özel hayatına saygı gösterilmesi gerektiğini, iş ile özel hayatın birbirine karıştırılmaması lazım geldiğini sözlerine ekledi.

Şükran Ovalı’nın Beşiktaşlı olduğu ve bu yüzden yıldız futbolcunun Beşiktaş’ı tercih ettiğini iddia edenlere yanıt yine Caner Erkin’den geldi. Beşiktaş’ın çiçeği burnundaki yıldız futbolcusu böyle bir durumun söz konusu olmadığını seçimleri kendisinin yaptığını vurguladı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı