Drogba Galatasaray'a mı Geliyor Sorusuna Nasıl Cevap Verdi ?

Drogba Galatasaray'a mı Geliyor Sorusuna Nasıl Cevap Verdi ?

Geçen sezon Galatasaray’ın başına Hamza Hamzaoğlu’ndan sonra gelen hatta geçici olduğu düşünülen Hollandalı Teknik Adam Jan Olde Rıekernik futbolcular ile ve yönetim ile olan iletişimin mükemmel olması sayesinde Galatasaray’da kalıcı olabilir. İlk iki haftada alınan puanlar ile şampiyonluk yarışında iddialı olduğunu net biçimde ortaya koyan Galatasaray’da YÖNETİM Jan Olde Rıekernik’in arkasında duruyor.

Basında Fatih Terim’in Galatasaray’ın başına geçeceği haberleri yapılıyor. Hollandalı teknik adama bu soru basın toplantısında soruldu. Hollandalı teknik adama bu haberlerin kendisini etkileyip etkilemediği soruldu. Cevap netti. Etkilemiyor diyerek işine profesyonelce yaklaştığını bir kez daha gösterdi.

Gazetecilerin ısrarlı sorularına fazla direnemeyen Rıekernik daha sonra şu sözleri söyleyerek düşüncelerini paylaştı.

“ Fatih Terim Galatasaray’da sayısız başarılara imza atmış karizmatik bir isimdir. Galatasaray’ın başına geçeceği haberleri beni etkilemiyor. Sanırım Türk Milli takımı ile Terim’in 7 senelik bir kontratı var. Hırvatistan karşısında Türkiye’yi izledim. Güzel bir oyunla Türkiye sahadan bir puanla ayrıldı. Takım gayet iyiydi. Fatih Terim’i pozitif veya negatif biçimde yargılamak bana düşmez. Onun yaptıkları ortada. Türkiye Terim ile bir proje yürütüyor ve de başarılı oluyor.

Sorulan bir soru üzerine Galatasaray’ın eski yıldızlarından Drogba ile herhangi bir transfer görüşmesi olmadığını da sözlerine ekleyen Hollandalı teknik adam vatandaşı Wesley Sneijder’in de tam bir profesyonel olduğunu ilerlemiş yaşına rağmen Hollanda milli takımı formasını giydiğini sözlerine ekledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı