Türkiye O Futbolcuları Affedecek mi ?

Türkiye O Futbolcuları Affedecek mi ?

Türkiye Hırvatistan karşısında Dünya Kupası Grup Elemelerinde ilk maçta 1-1'lik sonuçla sahadan ayrıldı. Sahaya deneyimsiz ve yüzde 60'ıu yeni oyuncular ile çıkan Fatih Terim beklediğini aldı. Aslında kamuoyu bu maçtan çok umutsuzdu. Maç öncesi yapılan yorumlar fark yiyebileceğimize yönelikti. Ama olmadı. Türkiye her ne kadar sahada Hırvatistan'a çok sayıoda pozisyon verse de sahadan puanla ayrılmayı başardı.

Şimdi herkes Fatih Terim'in Euro 2016 kadrosunda olan yıldız futbolcuları affedip affetmeyeceğini konuşuyor. Prim kavgası Arda, Caner, Selçuk , Hakan Balta , Gökhan Günül gibi isimleri Terim'in Hırvatistan maçına çağırmamasına sebep olmuştu.

Hırvatistan maçı öncesinde düzenlediği basın toplantısında kadro seçimine dair bir soru sorulması üzerine " Bu seferki kadro tercihim bu:" diyen Terim'in inadını sürdüreceği düşünülebilir. Zira Kazakistan maçı öncesi sahayı terk eden Volkan Demirel o maçtan sonra bir daha hiç kadroya çağrılmamıştı.

Ekimde oynayacağımız kritik Ukrayne ve İzlanda maçları öncesi kadroya eski oyuncuların mutlaka dahil edilmesini söyleyen yorumcu ve eski futbolcu Rıdvan Dilmen Hırvatistan karşısında alınan bir puanın aldatıcı olabileceğini bu yüzden Terim'in eski oyuncuları gözden çıkarması halinde gruptan Türkiye'nin çıkamayacağını söyledi.

NTV SPOR'a konuşan olayın aktörlerinden Caner Erkin ise pirm olayının büyütüldüğünü söyledi be her zaman ay yıldızlı formayı giymek istediğini, milli takımda birlik ve beraberlik olduğunu söyledi.

Terim aynı zamanda " Ben her şeyi göze aldım" diyerek bu futbolcuları iyice gözden çıkardığını da ortaya koymuş oldu.

Kamuoyunun beklentisi ise Terim'in bir büyüklük yapması ve bu oyuncuları br defalığına affederek takıma tekrar geri çağırması. Zira Arda Turan ve Caner Erkin hayli formdalar.Özellikle bu iki oyuncuya ihtiyaç olabilir

 

prim fatih terim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı