Telefon Sapığına Tuzak Kurdu ve Öldürdü

Telefon Sapığına Tuzak Kurdu ve Öldürdü

Milletçe çıldırmanın eşiğindeyiz. Üçüncü sayfa haberleri yine boş kalmamaya devam ediyor. Bir cinayet haberi geldi. Bu kez Bursa'dan geldi haber.

Bursa'daki cinayet, Merkez Osmangazi İlçesi Mollafenari Mahallesi Kestanelik Caddesi üzerindeki Aydın Ailesinin evinin önünde meydana geldi. Bursa'da bir pastanede geçimini sağlayan Neşe Aydın'a bir süre önce bir telefon sapığı musallat oldu. Telefon sapığı telefonda sürekli Neşe Aydın'ı taciz ediyordu. Aylarca bu sürdü. Neşe Aydın telefenu her açtığında gerekiyordu  çünkü adının Ümit Şahin olduğu öğrenilen kişi Neşe Aydın'a bir türlü rahat yüzü vermiyordu. Kendisini sürekli uyaran Neşe Aydın'ı dikkate almayan Ümit Şahin bunun bedelini canıyla ödedi.

Olay 8 Ekim tarihinde gerçekleşti.

TARTIŞTI SONRA DA İKİ EL ATEŞ ETTİ

Dün öğle saatlerinde Ümit Şahin yine kendisini rahatsız edince Neşe Aydın, polise gitmek yerine onu kendi planıyla bir ceza vermek istedi. Tuzak kurdu ve ona akşamleyin eve gelmesini  söyledi. Bu tuzağa Ümit Şahin kolayca düştü.

Şahin akşam Neşe Aydın’ın evinin önüne geldi. Ümit Şahin'in geldiğini gören Neşe Aydın bunun üzerine  eşine ait evdeki tabancayı alıp merdivene çıktı ve karşısında duran Ümit Şahin’i kısa tartışmanın ardından iki el ateş ederek vurdu. Ağır yaralanan Ümit Şahin olay yerinde hayatını kaybetti.

ÖLDÜRDÜ VE POLİSİ ARADI

İşlediği cinayetin ardından evine giren Neşe Aydın, 155 Polis İmdat telefonunu arayarak, bir kişiyi öldürdüğünü ve teslim olmak istediğini söyledi. Verilen adrese giden polisler Ümit Şahin’in cesediyle karşılaştı.  Şahin’in cesedi otopsi için Adli Tıp Morgu’na götürüldü.

AĞLADI VE KIZINA SARILDI

Cinayeti işlediği tabancayla evinde bekleyip gelen polislere teslim olan Neşe Aydın, emniyete götürüldü. Götürülmeden evvel kızına sarıldı. Vedalaştı.

 Neşe Aydın ilk ifadesinde "Devamlı beni telefonla rahatsız ediyordu, kendisini çok defa  uyardım ama dinlemedi.Evin önüne geldiğinde ise eşimin silahını yanıma alarak dışarıya çıktım, iki el ateş ettim" dedi.

Cinayetle ilgili soruşturma sürüyor. 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı