Avukat Bir Kuryeye Nasıl Kıydı?

Avukat Bir Kuryeye Nasıl Kıydı?

Uğurcan’ın ailesi Rüzgâr Çetin’i örnek gösterdi

Bir trafik kazası daha bir yaşamı kararttı. Ailesi ise yargıda ölen evlatlarının davasını takip ediyor.

 

GENCECİK BİR FİDANA TRAFİK KAZASINDA VEFAT ETTi

 

Olay İzmir’in Buca ilçesinde meydana geldi. Bir süredir bir lokantanınım motosikletli kuryeliği yapan Uğurcan Kaya evlere paket servisi yaparak ailesinin geçimine katkıda bulunmaya çalışıyordu. Uğurcan Kaya henüz 17 yaşındaydı.

Uğurcan Kaya her zamanki yemek servisini yağarken adının Bora olduğu öğrenilen kişi motorsikleti ile seyreden Uğurcan Kaya’ya çarptı. Talihsiz genç yaşama sadece iki hafta tutunabildi ve verdiği yaşam mücadelesini kaybetti. Hayata veda etti

 

VURAN KİŞİ ALKOL ALMIŞ AİLE BUNA TEPKİLİ

Uğurcan’ın ailesi bir yandan matemini tutarken bir yandan da evlatlarının ölümüne sebep olan Bora A’nın hak ettiği cezaya çarptırılması için yargı mücadelesi veriyor. Aile tepkili . Zira evlatlarının ölümüne neden olan Bora A. adlı kişi 9 yıl ile yargılanıyor ama şimdi tutuksuz yargılanıyor. Aile katil oldukları düşündükleri kişinin ceza evi dışında tutulmasına isyan ediyor. Aynı zamanda stajyer avukat olan Bora A . kaza esnasında yaklaşık 0.75 promil oranında alkollü çıktı.

 

 

 

Uğurcan’ın ailesi geçen kış aylarında meydana gelen ve Türkiye’nin gündemini de bir süre meşgul eden Sinan Çetin’in oğlu Rüzgâr Çetin’i misal gösteriyor.

Rüzgâr Çetin İstanbul’da Bağdat Caddesinde aşırı alkollüyken aracıyla başka bir arabaya çarpmış ve otomobildeki bir polis memuru şehit düşmüştü.

 

Şimdi Rüzgâr Çetin cezaevinde bulunuyor. İşte aile de bu kişinin aynı muameleye tabi tutulmasını istiyor. İstedikleri oğullarının ölümüne neden olan kişinin tutuklu yargılanmasıymış.

 

Polis bu arada kazanın kamera görüntülerine de ulaştı. Bora A’nın ne kadar hızlı olduğu net biçimde görülüyor.

.

 


 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kim Jong Un İçin Suikast Konusunda Suçlama
Kim Jong Un İçin Suikast Konusunda Suçlama
Karısının Nasıl Biri Olduğunu Televizyondan Öğrendi
Karısının Nasıl Biri Olduğunu Televizyondan Öğrendi