Trabzonspor Turkcell ile Hayata Bağlanacak

Trabzonspor Turkcell ile Hayata Bağlanacak

Üç büyük kulüple hem sahada hem de ekonomik sahada mücadelesini yıllardır sürdüren ama uzun süre beklenen şampiyonluk gelmeyince ekonomik anlamda da dengesiz harcamalar yapan Trabzonspor Muharrem Usta ile kabuk değiştirmiş gibi gözüküyor. Yeni stat hazır görünüyor. Yeni stat ile nefes alacak Trabzonspor Akyazı projesinin dışında Turkcell ile yaptığı anlaşma ile çağ atlayabilir.

Trabzonspor sponsorluk anlaşmaları kapsamında iletişim devi Turkcell ile bir çalışma içerisinde olarak 61CELL’İ satışa çıkardı. Bu proje ile önemli adımlar atılabilir.

Tanıtım toplantılarına katılan Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta bordo mavili taraftarlardan söz konusu projeye destek beklediklerini belirterek ekonomik anlamda yarış içinde olmaları için taraftarların desteklerine ihtiyacı olduklarını belirtti.

Muharrem Usta sözlerini şöyle sürdürdü:” Yeni stat ve proje ile ekonomik kudretimizi daha da arttıracağız. Bu hat projesi umarım ki bize büyük gelirler sağlayacaktır. Amacımız hat sayısını 100.000’in üzerine çıkarmak. Bunu başarırsak gelirimiz kendiliğinden artacak. Bizim yaptığımız anlaşmalar sadece futbol şubesine yönelik değildir. Amatör şubelerimizi özellikle basketbol şubesini de düşünüyoruz, yatırımlar yapıyoruz. Ben seçim döneminde 125 Milyonun üzerinde bir gelir sözü vermiştim. Bu sözün arkasında duracağım. Rekor bir gelir elde etmek istiyoruz. Bu rakam da 200 Milyon TL gibi bir rakam.

ERSUN YANAL DA STATTAN LOCA ALMIŞ

Usta Trabzonspor’un başına bu sezon geçen Ersun Yanal’ın da stattan loca aldığını söyleyerek tüm taraftarları maçlara davet etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı