Erdoğan Beni Dikkate Almadı

Erdoğan Beni Dikkate Almadı

Gülen hala fitne peşinde. ABD Gülen'i vermediği gibi destek de gizli gizli veriyor. Bunu bilen Gülen de açıklama üstüne açıklama yaparak sanki 15 Temmuz sürecinin faili kendisi değilmiş gibi hareket ediyor.Gazetelere, degilere mülakat veren Gülen'in son durağı ABD'nin ahber sitesi POLİTİCO idi.

Gülen yabancı gazetelere yaptığı açıklamalrda Türkiye'de bir cadı avı başlatıldığını ve bu gidişatı durduracak herhangi bir iç dinamiğin Türkiye'de olmadığını söyledi. Bir manada yabancı güçlerden bu hususta yardımlarını esirgememelerini söyledi.

GİDİŞAT DURDURULMALI

Gülen Türkiye'deki gidişatın hiç de iyi olmadığını ve bu duruma bir son verilmesi gerektiğini söyleyerek Batılı devletlere mesaj verdi. Erdoğan'ın durdurulamadığını söyledi ve durudurulması için başta Barack Obama olmak üzere Batılı güçlerden yardım istedi.

 

PİŞMAN DEĞİLMİŞ

 Obama ve diğer ülkelerin liderlerinden "Bu gidişatı durdurmalarını" istedi. Gülen ayrıca, örgütün faaliyetleriyle alakalı olarak da, "Pişman değilim" dedi. 

TEK SORUMLU RECEP TAYYİP ERDOĞAN'DIR

15 Temmuz darbe girişiminin mimarı, terör örgütü FETÖ'nün elebaşı Fetullah Gülen, şimdiye kadar yaşadıklarından, yaptıklarından asla pişman olmadığını Türkiye'nın bugün acı çekiyorsa bunun tek sebebinin Erdoğan olduğunu söyledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı olanların sorumlusu olarak gören Gülen bağımsız olmak istemesinin bedelini ödediğini söyledi. 

ABD haber sitesi Politico'nun sorularını cevaplayan Gülen, Türkiye'nin acı çektiğini ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sorumlu olduğunu  belirterek , "Tek üzüntüsünün, bu gidişatın karşısında kimsenin duramıyor olması" olduğunu söyledi.

MEKTUP DA GÖNDERMİŞ

,"Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın benimle konuşmaya değeceğini düşüneceğini sanmıyorum" dedi. Daha önce Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup gönderdiğini hatırlatan Gülen, "Girişimlerimin hiçbiri dikkate alınmadı" diye konuştu.

Teröristbaşı Gülen, Obama'dan da, "Türkiye'yi doğru yönlendirmeyi" beklediğini söyledi.

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı