Bebek Katiline Bayram İzni

Bayramı zehir etmeye hazırlanan PKK'nın kurucusuna bayramda görüş izni verildi

Bebek Katiline Bayram İzni

Sonunda bu da oldu. Bayramı Türk milletine zehir etmeyi her sene bir göreb adleden PKK'nın kurucusu bebek katili Abdullah Öcalan'a Kurban Bayramında görüşme izni verilecek. Haberi Anadolu Ajanı aktardığına gör ciddiyeti hayli yüksek bir haber.

KİMİNLE GÖRÜŞECEK?

Bebek katili Abdullah Öcalan bayramda yine yüzü gülecek.Zira PKK lideri Abdullah Öcalan'a, İmralı Cezaevi'nde ailesiyle görüşme izni verildi. Bu görüşmenin ne kadar süreceği bilinmiyor. ama çok uzun olacağı da pek düşünülmüyor.Bebek katili terörist başı Öcalan bayramda ayrıca kardeşi ile de görüşecek.

TERÖRİST BAŞI KARDEŞİ MEHMET ÖCALAN İLE GÖRÜŞECEK

Alınan bilgiye göre PKK terör örgütü ele başının kardeşi Mehmet Öcalan da Kurban Bayramında  adaya gidecek ve açık görüş yapacak. Bu görüşmenin günü ve saati güvenlik endişesi açısından gizli tutuluyor. Zira Türkiye kritik günlerden geçiyor. Bu durumu bahane edenler bir provakasyona imza atabilir endişesi ihinlerde yatıyor. Görüşmenin günü ve saati gizli tutuluyor

Anadolu Ajansı, haberi 'Kurban Bayramı dolayısıyla, İmralı Yüksek Güvenlikli Cezaevi'nde kalan PKK terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan'ın ailesiyle görüşmesine izin verileceği öğrenildi' ifadesiyle duyurdu.

ZİYARET 14-18 EYLÜL TARİHLERİ ARASINDA YAPILACAK

14-18 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilmesi düşünülen   tutukluların biraraya gelmesine olanak sağlayan açık görüş günlerinden birisinde Abdullah Öcalan'ı kardeşi Mehmet Öcalan'ın ziyaret etmesi bekleniyor.

Bu arada PKK sözcüsü iki parti HDP ve DBP bebek katili Apo haininden haber alamadıkalrını söyleyerek açlık grevlerine başladıklarını duyurmuşlardı. Ama bunun yalan olduğu görüntülere yansıdı bol bol çay ve su içtikleri görülmüştü. 

15 TEMMUZDAN İTİBAREN HABER ALINAMIYOR DEDİLER

Pkk savunucuları Halkların Demokratik Partisi (HDP) ve DBP, Öcalan'dan 15 Temmuz'dan bu yana haber alamadıklarını savunuyordu. Parti üyeleri, bu yüzden açlık grevi başlattıklarını söylediler. Kamu oyunun ortak kanısı bu açlık grevinin ölümle sonuçlanmasıydı. 

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Öcalan'ın sağlık hali ile alakalı olarak  ortaya atılan savlara tepki göstererek "Öcalan'ın sağlığıyla ya da güvenliğiyle ilgili herhangi bir problem yok . Sürekli kontroller yapılıyor… Abdullah Öcalan konusu bölücü terör örgütü tarafından sürekli istismar ediliyor ve kamuoyuna sürekli yanlış bilgiler aktarılıyor" demişti.

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı