Volkan Demirel Pererıa Hakkında Kötü Konuştu

Volkan Demirel Pererıa Hakkında Kötü Konuştu

Fenerbahçenin emektar kelecisi Volkan Demirel Fenerbahçe TV'ye bazı açıklamalar yaptı. Eski teknik direktör Viktor Pererıa hakkında pek de iyi şeyler söylemedi. Herkesin dile getirdiği Pereria takımı çalıştırmıyor cümlesi Volkan Demirel'in dilinden de döküldü.

Volkan Demirel takıma teni gelen çiçeği burnunda teknik direktör Dick Advocat için de iyi cümleler kurarark teknik adamın gelir gelmez takımın üstünde olumlu hava etkisi yaptığını söyledi.

Dick Advocat'ın takıma ilk geldiği günden beri pozitif bir enerji yaydığını , babacan tavrı ile futbolcular arasında iyi bir iletişim kurduğunu söyleyen Volkan Demirel Advocat'tan çok şeyler öğreneceğini ve tecrübesine tecrübe katacağını belirtti.

ORTAM MÜKEMMEL

Antrenmanlarda yakanılan ortamın son derece iyi ve olumlu olduğunu söyleyen Demirel Advocat'ın artı bir değer olduğunu söyledi.

KÖTÜ SONUÇLAR DEĞİŞECEK

Bu ortam sayesinde kötü başlanılan ligin seyrinin değişeceğine inanan Volkan Demirel sağlık durumu hakkında da konuştu. 20 Mayısta sıkıntılı bir bel fıtığı ameliyatı olduğunu söyleyen tecrübeli eldiven 3 aylık sıkıntılı bir süreci geride bıraktığını maç eksiği olduğunu bildiğini belirterek performansının yükseleceğini iddia etti.

FUTBOLCU OLMASAYDIM TURUZİMCİ OLURDUÖ

Musa Sow Volkan'a futbolcu olmasan ne olurdun sorusunu da cevaplandırdı. Volkan Demirel futbolcu olmadığı takidrde turizimci olacağını hayal ettiğini söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı