CIA AJANLARI 15 TEMMUZDA BÜYÜKADA'DA TOPLANMIŞ

CIA AJANLARI 15 TEMMUZDA BÜYÜKADA'DA TOPLANMIŞ

Darbenin arkasında ABD'nin olduğu artık gün gibi aşikar. Ağızlarıyla artık bir itiraf etmedikleri kaldı. Bilindiği gibi 15 Temmuz günü ne hikmetse İstanbul'un Büyükada semtinde 10 CIA aşanı toplantı yapıyor. Bu toplantının darbe girişimi öncesinde yapıldığı ve sonrasında da devam ettiği biliniyor.,Bu toplantı açığa çıkınca CIA ajanları birbirine düştü. 15 Temmuz günü Büyükada’da 10 CIA ajanıyla toplantı yaptığı ortaya çıkan Henri Barkey, bunu ortaya çıkmasıyla güvenlik sorumlu be virmlerine  kinini kustu  Barkey; "bilgilere sadece  güvenlik birimlerinden elde edilebilecek bilgilerdir” diyerek gizli  toplantıyı bir nevi kendi ağzıyla itiraf etti.

Barkey ilginç bir açıklama daha yaptı. Kendisinin Gülen'i  sınır dışı edilmesini istediği için suçlandığını söyleyerek akılları bir defa daha karıştırdı. Ama doğru söylediği de ayrı bir muamma.

SCOY PETERSON İLE İLGİLİ AĞZINI AÇMAMASI DİKKAT ÇEKTİ

Barkey, ABD’deki hapishaneden Türkiye’ye getirilen katil Scott Peterson’in orada olmadığına dair  herhangi bir ifade kullanmaması da gözlerden kaçmadı.

10 AJAN AYNI GÜN GELDİ

Gülen hainleinin Cunta girişim gecesi Büyükada’da toplantı yapan FETÖ’nün sözcülerinden Barkey gerçekleri bir bir kendi ağzıyla itiraf ediyor. Bu kişi zaten Gülen'in medya organlarından olan bir haber sitesine yazı yazıyor.

 Barkey o tarihte Büyükada’da ismi geçen diğer ajanlarla birlikte toplantı yaptığını kabul etti. Barkey 'in davet ettiği 10 CIA ajanı 15 Temmuz günü Türkiye'ye giriş yapmıştı Darbe planı yaptıkları düşünülüyor. Hatta yurt dışına kaçan askerlere yardım ettikleri de inkar edilmiyor.

SEMİNER  DÜZENLEMİŞLER.

Barkey,yalan söylüyor. Söz konusu tarihte  Büyükada’da bir “seminer” yaptığını ve gündemdeki maddeleri değerlendirdiğini iddia ediyor.Daha çok İran ile münasebetlerin değerlendirildiğini ve bu ilişkilerin masaya yatırıldığı dile getiriliyor. Ama oek de inandırıcı değil.

 ve bu çalışma için konunun uzmanlarının da Büyükada’ya geldiğini ve İran’ın komşularıyla ilişkisinin masaya yatırıldığını iddia etti.

Barkey yazısında Gülen'e sahip çıktı ve ispat olmaksızın suçlanmasını kınadı.O sözler şöyle. Herhangi bir delil olmaksızın Gülen2in ve benim suçlanmam kabul edilemez. ABD’yi zorlayarak Bay Gülen’in sınır dışı edilmesini sağlamak ve ABD’nin Suriye’deki Kürtlere verdiği desteği durdurmaya zorlamak için gerçekleştirilmiş sinsi bir çabadır.

PETERSON’U ES GEÇTİ

Barkey’in ABD’deki hapishaneden Türkiye’ye getirilen azılı katil Scott Peterson’in orada olmadığına ilişkin herhangi bir ifade kullanmadı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı