Şenol Güneş ,Talisca'nın Performansından Memnun Değil

Şenol Güneş ,Talisca'nın Performansından Memnun Değil


Beşiktaş Teknik Direktörü 3-1 kazanılan Karabükspor maçı sonrasında düzenlediği basın toplantısında önemli açıklamalar yaptı.

OYUNA HAKİMDİK

Güneç maç boyunca oyuna hükmeden taraf olduklarını rakiplerinin ise son derece dirençli , koşan ve pres yapan bir oyun anlayışına sahip olduklarını dile getirdi.

Karşılaşma sonrası düzenlenen basın toplantısında konuşan Güneş, kazanmayı hak ettiklerini dile getirerek  "Oyunun hakimiydik. Rakibimiz dirençli, koşan, hızlı baskı yapıp hızlı çıkmaya çalışan bir takım. Bizi bir dönem buna izin vermedik. Kapalı oynadılar ama  biz gol poziyonlarına girmekte zorlanmadık. Aynı zamanda rakibin karşı ataklara çıkmasına da müsade etmedik. Ama 2-0'dan sonra dağınık bir oyun sergiledik. Bireysel oyunlar oynayan futbolcu arkadaşlarımı uyarmak isterim. Bu sayede top kayıpları yaptık. Oyunumuzda düşüş gözlendi. İkinci devrenin  başında duran top sonrası golü yedik ve 10 kişi kalmalarına rağmen yine çıkışta top kayıpları yaşadık. Bu eksiklikler dışında oldukça  iyiydik." diye düşüncelerini dile getirdi.

BAZEN YORULUYORUZ ÇÜNKÜ RİSK ALARAK HÜCUM EDİYORUZ

Şenol Güneş zaman zaman yorulduklarını söyledi. Bunun sebebini de riskli hücum çıkışlarına bağladı. Konuyla ilgili şunları söyledi.

"Risk alarak hücuma gitmek isterken dönüşte 50-60 metre mesafe koşmak zorun kalıyoruz. Bu da yorulmayı ortaya çıkarıyor. Top rakipteyken baskımızı daha iyi yapmamız lazım. Eksiklerimizi düzeltmek durumundayız. Bu eksiklere rağmen iyi işler de yaptık. Ne zaman risk yapıp tempoyu düşürmemiz gerektiğini üst seviyeye çıkarak bilmemiz gerekiyor. Seyirci destek oldu, onlara teşekkür ediyorum. Biz bir takımız ve takım olarak sahadaydık." ifadelerini kullandı.

Şenol Güneş yeni transfer Talisca'nın ise henüz beklentilerin altında olduğunu söyledi. Tolgay'ın ise uyum sorunu yaşamadığını sözlerine ekleyerek performansından memnun olduğunu belirtti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı