Geleceğin Güreşçi Yıldızı Osman Yıldırım Göz Kamaştırıyor

Grekoromen stilde yeni bir yıldızın ayak sesleri geliyor. Osman Yıldırım'ın adını önümüzdeki yıllarda sıkça duyacağız.

Geleceğin Güreşçi Yıldızı Osman Yıldırım Göz Kamaştırıyor

Rio Olimpiyatlarında tek altın madalyamız Taha Akgül'den geldi. 1 altın madalya olimpiyatlar için yeterli düzeyde görülmüyor. Zaten Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç da bunu dile getimişti.

Olimpiyatlardaki lokomotif sporumuz güreş dalında geleceğin yıldızları yetişmeye devam ediyor. Bu manada ASKİSPOR'da  yetişen güreşçilerin ışık saçmaya devam ediyor. Rıza Kayaalp ve Taha Akgül'den sonra gelecek yıllarda bir madalya umudumuz daha var. Osman Yıldırım yeni bir Rıza Kayaalp olma yolunda ilerliyor.

Grekoromen stil güreşinde öenmli bir isim olma yolunda ilerleyen Osman Yıldırım 120 kiloda yarışıyor. Fransa'nın Macon kentinde düzenlenen Dünya Gençer Şampiyonasında kuvvetli rakiplerini üstün oyunla deviren Osman Yıldırım final maçında Gürcü rakibi Pataridze'ye yenilmesine rağmen umut dağıttı

Osman Yıldırım ön elemede Kanadalı rakibini kolay yendikten sonra sırasıyla Ermeni Ukraynalı ve Rus rakiplerini üstün oyunlda yenmeyi başardı. Özellikler yarı finalde karşılaştığı Rus İzmailov oldukça güçlüydü . Ama ona acımadı. Finalde ise bir anlık dalgınlık güreşçimizin şimdilik gümüş madalya ile yetinmesine neden oldu.

Ama jmut doluyuz. Grekoreomen stilde yeni bir şampiyon doğacak. Bu şampiyonun doğmasına vesile olacak olan ASKİ SPOR kulübü de yatırımlarına devam ediyor.

Umarız Osman Yıldırım kendisine yapılan yatırımın karşılığını verecektir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı