Arazi Kavgası Ölüm Getirdi

Arazi Kavgası Ölüm Getirdi

Bir ölüm haberi Adana’dan geldi. Üçüncü sayfaların vazgeçilemez adresi Adana’da yine bir kavga ölümle sonuçlandı.  Aslında iki gruo daha önce de birtakım gerginlikler yaşamıştı ama bu kez istenmeyen oldu ve arazi kavgasında bir kişi hayatını kaybetti.

.

Yine bilindik tartışma. Bu toprak senin ,o toprak benim. Bu tartışma daha sonra büyüdü. İki aile tartışırken birbirlerine küfür savurdu ve sonrasında da silahlar konuştu. Kanlı bıçaklı kavgada Hüseyin Kardeşler adlı kişi silahla vuruldu ve hayatını yitirdi.

Arazı ve toprak kavgasında iki grup arasında ilk önce tartışma çıktı, daha sonra bu tartışma silahlı kavgaya döndü. Hüseyin Kardeşler adlı şahıs silahla vuruldu ve hayatını kaybetti. Kavganın bir diğer tarafında ise  Tarık Yanardağ ve Mehmet Kardeşler ise kavgada yaralandı.

 

HUSUMET VARNIŞ

 

Söz konusu olay , saat 23.4O sıralarında merkez Yüreğir İlçesi'nde Paşa Mahallesi'nde meydana geldi İki grup zaten daha önce birbirine husumet besliyormuş. Mahalle sakinleri daha önce iki grubu barıştırmış, aralarını yapmış. Ama sağlanan barış her seferinde kısa sürüyormuş.

 Ara sıra olan kavgalara büyümeden önleniyormuş fakat kavga diğerlerine benzemedi. Tarık Yanardağ  ve yakınları, daha önce arazi meselesi yüzünden husumetli olduğu Hüseyin Kardeşler  ile aynı sebeple  tartışmaya başladı. Taraflar birbirlerini dinlemek yerine bıçak ve av tüfek ile birbirlerine saldırdı. Olayda Hüseyin Kardeşler, gövdesine isabet eden saçmalarla, 20 yaşındaki Mehmet Kardeşler  ile 29 yaşındaki Tarık Yanardağ ise türlü yerlerinden bıçak darbeleriyle yaralandı.

1 ÖLÜ VAR
 

Lakin ihbar neticesi kamyonet Karataş Yolu - D400 Karayolu kavşağındaki trafik ışıklarında durduruldu. Polis, olayla ilgili iki aile bireylerinin ifadesini de alarak geniş çapta bir soruşturma başlattı.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı