AKP'Lİ VEKİLDEN AKP'LİLERE ELEŞTİRİ

AKP'Lİ VEKİLDEN AKP'LİLERE ELEŞTİRİ

15 Temmuz darbe sürecinden sora başlayan göz altı, yargılama ve tutuklama süreçleri sürekli eleştiriliyor. Erdoğan da at izi ,it izine karışmasın diye uyarmış, valilerin ve diğer yetkililerinin bu konuda birbirleri ile yarış içinde olmaması gerektiğini söylemişti.

ÖZELLİKLE SOSYAL MEDYADA KİRLİLİK ÇOK BÜYÜK

Sosyal medya hesaplarında herkes birbirini hain olarak ilan edebiliyor. İspat olmadan peşin hükümlerle çoğu kişi damgalanıyor. Birbirinin ayaklarını kaydırmak isteyen, leke at izi kalsın anlayışı ile düşmanını kirletmek kendini de parlatmak isteyen kişilerin varlığı Ak Partili vekilleri de çileden çıkardı.

Bu duruma tepki AKP Manisa Milletvekili Murat Baybatur’dan geldi. Partili yoldaşlarını sert bir biçimde eleştiren Baybatur, sosyal medyada yazılıp çizilenlere bakıldığını çoğu kimsenin Fetö suçlamasıyla karşı karşıya kaldığını söyledi.

AK Parti Manisa Milletvekili ve MKYK Üyesi Murat Baybatur, konuşma yaptığı AK Parti Manisa İl Teşkilatı bayramlaşma töreninde partililere yoğun ve ağır eleştirilerde bulundu. Arkadaşlarının arkadan konuşup gıybet yaptığını , dedikodu kazanının 15 Temmuzdan sonra özellikle sosyal medyada arttığını  dile getiren "Kendi içimizde de birileri yazıyor çiziyor. Bu AKP teşkilatİ kendi içinde 'Bu FETÖ'cü, bu FETÖ'cü' diye Facebook da, Twitter da ve sanal alemde delikanlılık yapmasın. Klavyede delikanlılık yapmayın. Varsa belgelerimizle konuşun. Adam olan gelir. Eğer elinde bilgi, belge varsa savcılar burada" sözleriyle partilileri eleştirdi.

Baybatur ,konuşmasında alkış aldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı