Benfica Seni Fakirlikten Kurtardı Bize Nasıl Gol Atarsın?

Benfica Seni Fakirlikten Kurtardı Bize Nasıl Gol Atarsın?

Beşkitaş Benfica karşısında yine bu takımdan kiraladığı Talisca'nın 90+3'te attığı golle bir puanı koparmayı başardı ve Şampİyonlar Ligine çok iyi başladı.Artık Beşiktaş daha umutlu. Grubun lokomotif takımlarından Benfica'ya atılan bir gol aslında çok şey ifade ediyor. Portekiz basını da bunun farkına varmış oalcak ki 90+3'ta fileleri havalandıran Talisca'yı yerden yere vurdu. Niçin gol atıyorsun ? Evet, bu soruyu soranlar bile oldu.

Yorumlar Türk basınına rahmet okutacak cinstendi.

Bu maçta eski takımına golü atan Talisca hakkında Portekiz basını ilginç haberler yaptı. Sanki şu an Beşiktaş'ta forma giymiyormuş gibi tepki alan Talisca'ya daha çok gol sevincini abartmasından dolayı eleştiri yapıldı.

Talisca'nın eski futbolcuları ve gelceketeki futbolcuları da olacağını  söyleyen Benficalı taraftarlar ise Talicsa'nın yaptığından pişman oalcağını sosyal medya hesapalrında dile getirdiler ve eleştirdiler.

GOL ATTI VATAN HAİNİ OLDU

Bu kadar da olmaz. Attığı golden sonra adeta vatan haini ilan edildi.Anderson Talisca'nın eski takımı Benfica'yı yıkan golü, Portekiz'de gündemin en önemli maddesi oldu. Türkiye gibi binbir sorunla, uğraşmayan Portekiz de Talisca'nın golü gündemin başına oturdu. Talisca hakkında iyi şeyler söylemeyen Portekiz basınından en çarpıcı başlık Record gazetesinden geldi.

Gezete "İhanet" başlığıyla Talisca'nın uzatmalarda Benficaya kurşun sıktığını söyledi.

IRÇKILAR, SAYGISIZLAR!
Yorumlarda, "Benfica, sizi sefaletten aldı. Benfica sayesinde fakirlikten kurtuldunuz. . Aileniz saygı hak etmiyor. Utanmalısınız. Kızın ve sen maymunsun.Ölmeni istiyoruz. ifadesi kullanıldı. Talisca'nın eşi ise, "Lanet olası taraftarlar, kızımı o pis ağızlarına alıyorlar. Irkçılar, saygısızlar"  cevabını verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı