35 MİLYON TL PARA VERDİK ,YEDEKTE BEKLETME !

35 MİLYON TL PARA VERDİK ,YEDEKTE BEKLETME !

Galatasaray’da Selçuk krizi derinleşiyor. İki üç sene öncesine kadar Galatasaray’ın en önemli oyuncusu olarak kabul ediliyordu ve onun olmadığı bir Galatasaray düşünülemiyordu. Ama artık rüzgâr ters esmeye başladı.

Galatasaray’ın başına geçici olarak geldiği düşünülen ama takımdaki futbolcular ile iyi bir uyum yakaladığı için uzun vadeli planlar yapılan Hollandalı Teknik Direktör Jan Olde Riekernik Selçuk İnan’ı takımda görmek istemiyor.

Onun olmadığı bir Galatasaray ile sezonu planlayan Hollandalı Teknik Direktöre yönetim kanadından da tepkiler gelmeye başladı.

Selçuk İnan kulübeye gidince Dursun Özbek be Dursun Nazifoğlu başta olmak üzere Galatasaraylı yöneticiler rahatsız oldu.

Bu kadar maliyeti olan futbolcu kenarda oturtulur mu? Herkes şimdi Florya’da bunu konışuyor.

Bu soru Galatasaraylı yöneticilerin birbirine sorduğu Florya’yı meşgul eden bir soru aynı zamanda

Hollandalı hocanın ön libero mevkii için Tolga Ciğerci ve Nigel de Jong'u  Selçuk’a alternatif düşünmesi  sebebiyle  İnan’a kulübe yolunun görünmesi yönetimin hoşuna gitmedi

35 MİLYON TL’YE YEDEK Mİ OLUR?

Henüz iki yıllık sözleşmesi daha bulunan Selçuk İnan'ın bu süreçte eline 35 milyon TL'lik bir gelir geçecek. Böylesi bir futbolcu yedekte durur mu ?

 Bunu bilen Başkan Dursun Özbek ve yöneticilerden Levent Nazifoğlu'nun Jan Olde Riekerink ile bir görüşme yaptığı ve onu uyardığı söyleniyor.

Selçuk'u bu takımda mutlaka oynatman gerekir" dediği gelen bilgiler arasında.
 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı