16 Yaşında Katil Oldu

16 Yaşında Katil Oldu

Yine Adana yine kavga… Yine ölüm. Türkiye’de ölüm ne kadar da ucuz dedirtecek cinsten bir olay Adana’nın Seyhan ilçesinde meydana geldi.

Bu kadar da olmaz dediğimiz olay neticesinde 16 yaşındaki i.H.K katil oldu. Alınan bilgiye göre olay iki gün önce yani 13 Eylül 2016 tarihinde Adana’nın Seyhan ilçesinde Hürriyet Mahallesinde meydana geldi. İki kişi var. Bu kişilerden biri aslında 16 yaşında ve çocuk denecek yaşta.

Diğeri ise yani maktül olan 26 yaşındaki Selahattin Yıldız ile katil olan 16 yaşındaki İ.H.K arasında eskiden beri bir anlaşmazlıktan kaynaklanman bir husumet vardı. Aralarında 10 yaş olmasına rağmen sürekli birbirleri ile didişen ikilinin sonu iyi olmadı. Biri ceza evinin yolunu tuttu. Diğeri ise 26 yaşında hayatını kaybetmiş oldu.

Söz konusu İddiaya göre, daha önce aralarında husumet olan Selahattin Yıldız (25) ile İ.H.K. (16) Hürriyet Mahallesi'nde karşılaştı. Anlamsızca birbirlerine baktılar. Bu bakışlardan rahatsız olan İ.H.K karşısındaki Yıldız’a "Ne yan bakıyorsun" diye bağırdı. Bu bağrışma bir anda kavgaya dönüştü.

İki husumetli kişi arasında kavga başladı. Kavga esnasında İ.H.K. yanında bulunan bıçağı çıkarttı. Kendisinden on yaş büyük olan Yıldız’ı defalarca bıçakla yaraladı.

İ.H.K olay yerinden kaçtı. Duyulan sesler üzerine vaka mekanına gelen vatandaşlar hemen polise haber verdiler. Zaten çoğu olaya şahit olmuştu.

. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralıyı Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi'ne kaldırdı. Fakat Yıldız, doktorların müdahalesine cevap veremedi. Yaşamını yitirdi. Kısa sürede İ.H .K yakalandı.

 Zanlı önce emniyete getirildi lakin  yaşı 16 olduğu anlaşılınca çocuk şube müdürlüğüne teslim edildi. İ.H.K., burada işlemleri tamamlandıktan sonra adliyeye gönderildi.
Selahattin Yıldız'ın cenazesi ise adli tıp kurumunda otopsi yapıldıktan toprağa verildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı