HAYALİN YOL HARİTASI “HAYAL ET Kİ OL”

Semih Yalman’ın son kitabı “Hayal Et Ki Ol” raflardaki yerini aldı. Kitabın geliri, Dreamstalk vasıtasıyla hayalleri gerçeğe dönüştürmeye destek oluyor.

HAYALİN YOL HARİTASI “HAYAL ET Kİ OL”

Dreamstalk A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Semih Yalman’ın Destek Yayınları’ndan çıkan, hayalini eyleme geçiremeyenler ve hayal kuramayanlar için ipuçlarının yer aldığı son kitabı “Hayal Et Ki Ol” raflardaki yerini aldı. Kısa zamanda en çok satanlar listesine giren kitabın geliri, Semih Yalman’ın kurduğu ve dünyanın tek hayal platformu olan Dremastalk vasıtasıyla insanların hayallerini gerçekleştirmek için köprü oluyor.

 

Kitaba olan ilgiden memnun olduğunu ifade eden Semih Yalman konuyla ilgili olarak: “Hepimiz, birinin hayali olarak doğduk. Yani hepimiz hayal ürünüyüz. Hayallerden yapılan insanların, hayallerden bu kadar uzaklaşması, hayallerini unutması yaratılışımıza aykırı aslında.

Doğamıza geri dönmek için çalışıyoruz. Herkese özünde var olan bu melekesini hatırlatmaya uğraşıyoruz. İnsanlar hayal kurmaktan vazgeçmemeli ve onları başkalarıyla paylaşmaktan çekinmemeli. Çünkü herkes hayal ettiği kadar var. Hayal Et Ki Ol, insanları adım adım içindeki hayale taşıyıp, hayallerini kendi gerçekleri haline getiren bir yol haritası.” Dedi.

 

Semih Yalman’ın kurduğu Dreamstalk, 2013 yılından beri üniversiteler, liseler, sivil toplum kuruluşları ve şirketleri ziyaret ederek kişilere, hayallerini diğer insanlarla paylaşıp, hayal kurmanın ve onu uygulayabilmek için neler yapması gerektiğinin anahtarını veriyor.

 

Dreamstalk, tüm kanalları ve etkinlikleri ile toplam 55.000 kişiye offline, 5 milyondan fazla kişiye de online olarak erişip, 30.000’den fazla kişinin hayalini dinledi ve 500’den fazla hayalin gerçekleşmesine önayak oldu.

 

Hayalini eyleme geçiremeyenlere rehber olan Hayal Et Ki Ol, tüm Türkiye’de ve online mecralarda satışa sunuldu. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı