Adana Merkez Sıfır Bir izliyor Herkes | filmbilir.com

İnternet üzerinde yayınlanan en başarılı dizilerden olan sıfır bir adana izlemek için filmbilir sayfasına bağlanabilirsiniz. İnternet üzerinde yayınlanan bu dizinin aynı zamanda birçok takipçisi de bulunmaktadır.

Adana Merkez Sıfır Bir izliyor Herkes | filmbilir.com

İnternet üzerinde yayınlanan en başarılı dizilerden olan sıfır bir adana izlemek için filmbilir sayfasına bağlanabilirsiniz. İnternet üzerinde yayınlanan bu dizinin aynı zamanda birçok takipçisi de bulunmaktadır. Adana’nın Hürriyet Mahallesinde başlayan hikâye’de yasa dışı yollara bulaşan bir grup gencin zamanla Adana’nın en güçlü çetelerinden biri olma yolunda ilerlemesini anlatmaktadır. Savaş, Cio ve Özgür Adana’nın hürriyet mahallesinde doğmuş ve büyümüş üç iyi arkadaştır. 20’li yaşların başında olan bu üç arkadaşın hikâyeleri ve başından geçen olaylar konu edilmekte ve izleyenlerde merak uyandırmaktadır.

 

Filmi karakterlerinden olan Savaş, cesaret, zekâsı ve aldığı doğru kararlarla filmde kendisinden bile büyüklerin abi olarak hitap ettiği baskın bir karakterdir. Film’de yer alan Cio karakteri ise gösterişi seven ve yaptıkları ile ön planda kalmayı başarabilen zeki ve atak bir delikanlıdır. Hem zeki hem de güçlü olan bu karakter zekâsını ve gücünü doğru zamanlarda kullanması ile dikkat çekmektedir. Filmin bir diğer karakteri olan Özgür ise diğer arkadaşlarına kıyasla daha sakin ve sessiz birisidir. Ancak yeri geldiğinde farklı bir karaktere de bürünen Özgür tiplemesi filmde bizleri en çok şaşırtan karakterlerin balında gelmektedir. İşsizliğin en yoğun yaşandığı iller arasında olan Adana’da gençlere fazla seçim hakkı sunmayan hayatta kendi yolunu bulmaya çalışan üç gencin hayatı ve yaşadıkları farklı bir dille anlatılmaktadır. Amatör olmalarının yanı sıra içten olmaları ile de birçok kişinin dikkatini çeker. Bu diziyi izlerken kendinizi god father serisi izler gibi hissedeceksiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı