Aksigorta’dan yetenekli gençlere staj imkanı

Aksigorta’nın, “Genç Yetenek Kampüs 2016” programı başladı. 2012 yılından bu yana uygulanan ve bu yıl 5.si gerçekleştirilen programdan bugüne kadar 79 üniversite öğrencisi yararlandı. Bu sene 12 öğrenci, program kapsamında Aksigorta’da değişik departmanlarda göreve başladı. Genç Yetenek Kampus, gençlerin gelişimlerine katkıda bulunurken; Akigorta’ya da, yeni yetenekler bulma imkânı tanıyor.

Aksigorta’dan yetenekli gençlere staj imkanı

Aksigorta, 2012 yılından bu yana uyguladığı ve “sigortacılık mesleğini tanıtma”“sektöre yeni yetenekler kazandırma” ve “gençlere mezuniyetlerinden önce iş deneyimi fırsatı tanıma” gibi hayati hedeflere sahip “Genç Yetenek Kampüs” programının 5.sinibaşlattı.

 

12 Genç Yetenek

 

Üniversitelerin kariyer merkezleri ve kariyer siteleri başvuruları arasından, grup mülakatı ve değerlendirme merkezi çalışması gibi yöntemlerle seçilen 12 Genç Yetenek Kampüs katılımcısı, program kapsamında Akigorta’nın farklı departmanlarındaki görevlerine başladı.

 

Bugüne kadar 79 üniversite öğrencisi programdan yararlandı.

 

Program kapsamında, üniversite 4. sınıf boyunca yarı zamanlı olarak Aksigorta’da görev yapacak katılımcılar; süreç boyunca hazırlayacakları proje ile iş yaşamını yakından deneyimleme fırsatı bulacaklar. Bugüne kadar 79 üniversite öğrencisine deneyim kazanma imkânı tanıyan program; gençlerin gelişimlerine katkıda bulunurken, Akigorta’ya da, yeni yetenekler bulma imkânı tanıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı