Pelin Karahan Diziden Kovuldu mu Ayrıldı mı ?

Yeter adlı dizi ile tekrar gündem egelen eskilerin de kolaylıkla hatırladığı Pelin Karahan artık dizide yer almayacak Elbette bir sebebi var. Zaten varlıklı bir ailesi var. İhtiyacı da yoktu

Pelin Karahan Diziden Kovuldu mu Ayrıldı mı ?

İhtiyacı yok, Belli ki sıkılıdığı zaman diziler ile karşımıza çıkıyor. Pelin Karahan'ı yıllar önce tanımıştık. Bir üniversiteli gencin aşk hikayesinde karşımıza çıkan Karahan yıllar sonra Yeter adlı dizi ile karşımıza çıktı. Şimdi ise ayrılık zamanı.

Bazı duyumlar oyuncudan memnun olmayan yönetmenin bu ayrılığı istemesi. Bir diğer sebeb ise hamilelkik..

 

İkinci bebeğini kucağına almak için gün sayan Pelin Karahan, 2 sezondur rol aldığı ‘Yeter’ dizisinden ayrıldı. Karahan, ayrılık kararını Instagram sayfasına yazdığı duygusal bir mesajla duyurdu.

BİR VEDA MESAJI

“Bu hem bir veda, hem teşekkür, hem de güzel başlangıçların mesajı olsun… Veda ediyorum çünkü ‘Yeter’ dizisinde bugün son bölümümdü. Sağlam dostluklar edindiğim güzel anılar paylaştığım tüm oyuncu ve set ekibi arkadaşlarıma çok teşekkür ederim… Her zaman bana destek oldunuz, bana hep iyi baktınız… Ve tabii beni hep destekleyen 10 yıldır beni işlerimde hep takip eden izleyicilerimiz; iyi ki varsınız. Her zaman yazdıklarınız, destekleriniz benimle merak etmeyin… Ve gelelim güzel başlangıçlara… Hayat her zaman sürprizlerle karşıma çıktı benim! Bu sefer de ailemizin ikinci misafiri ile karşıladı beni. Bu nedenle de oyuncu arkadaşlarımızın ekibimizin ve seyircilerimizin affına sığınarak bu zamanı artık karnımdaki miniği düşünerek kendime ayırmak istedim. Bu zamana kadar elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım ama yolun yarısında artık dinlenmem gerekti. İyikilerle dolu bu projeden yine “iyi ki” dediğim bir sebeple ayrılıyorum… Yeni projelerde görüşmek üzere…”

PELİN KARAHAN YETER AYRILIK
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı