KARS'TA AKP'YE ŞOK ! ŞİMDİ NE OLACAK ?

AKP KARS'TA BİR ŞOK YAŞADI KİMSE BEKLEMİYORDU.

KARS'TA AKP'YE ŞOK ! ŞİMDİ NE OLACAK ?

AKP Kars'ta şok bir gelişmeyele sarsıldı. Hiç beklenmiyordu ama AK Parti Digor ilçe Başkanı Abdurrahman Aydın ve yönetimi görevlerinden istifa etti. Yaklaşık 5 yıldır yönetimde olan Abdurrahman Aydın ve yönetimi istifa  etti.


Aydın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 22 Kasım 2011 tarihinde AK PartiGenel Merkezi tarafından atandığı AK Parti Digor ilçe Başkanlığı görevinden teşkilat olarak istifa ettiğini söyledi.Neden istfa edildiği konusunda ise ser verilşiyor ama sır verilmiyor.

Yönetim olarak herkesin istifa ettiğini aktaran Aydın, "Bundan sonra gelen arkadaşımıza başarılar dileriz, bizim için mevki makam önemli değil bizim için davamız önemlidir. Biz bu davanın yine içerisindeyiz, bugün nasıl çalıştıysak yarın yine aynı şekilde çalışacağız." dedi.

Aydın, AK Parti davasının yanında olduğunu ifade ederek, şöyle devam etti:

"Bizim için önemli olan koltuk değil. Elbette partimizin çıkarları her şeyden önce gelmektedir.

Önemli olan partimizdir, koltuklar makamlar önemli değildir. Biz dava adamıyız bundan sonraki süreçte de devam edeceğiz. Digor'da siyaset yapmak 'ateşten gömlek' gibidir. Biz 4 yılki süre içerisinde bir sürü zorluklarla karşılaştık, biz davamızda ilkelerimizden vazgeçmedik bugün de böyle bir ihtiyaç doğdu ve partimizin gelecekte daha da iyi bir konuma gelmesi için bu görevi bıraktım."

KAYNAK AA

 

AKP DİGOR İSTİFA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı