Recep İvedik 5 Fragmanı

Recep İvedik 5 Fragmanı Yayınlandı!

Recep İvedik 5 Fragmanı

Rece İvedik serisi ilk filmiyle beraber en çok sevilen Türk komedi filmlerinden olmuştur. Hatta bugüne kadar en çok izlenen Türk komedi filmi de diyebiliriz. Şahan Gökbakar’ın tiplemisiyle Recep İvedik 5 ise yakında vizyonda olacak. Hatta sevenlerine bizden güzel bir haber daha Recep İvedik 5 fragmanı çıktı.

 Recep İvedik her yeni filminde çok tartışılıyor. Tartışılmasının yanında çokta izlenen bir film. Filmin izlenmesinin ana sebebi ise Şahan Gökbakar’ın canlandırdığı Recep İvedik karakterinin hareketleri ve söylemleridir. Recep İvedik ilk filminde gişe rekorları kırdı. Ardından 2, 3 ve 4. Filmler kaldı hatta bu filmlerin arasına Şahan Gökbakar farklı filmlerde sığdırdı. Hepsi de çok fazla izlendi.

 Bazıları Recep İvedik serisinin dördüncü film ile son bulacağını düşünüyordu. Fakat böyle olmadı ve Şahan Gökbakar Recep İvedik 5 için iş başına geçti. Recep İvedik 5’in çekilmesi için herkes baskı yapıyordu. Şahan Gökbakar bunun üzerine hayranlarına İnstagram hesabında “Bütün sevenlerimize bayram hediyesi olsun.” Diyerek Recep İvedik 5’in müjdesini verdi.RECEP İVEDİK 5 NE ZAMAN VİZYONA GİRECEK
Gelen son haberlere göre Recep İvedik 5 filmin vizyona giriş tarihide belli oldu. Recep İvedik 5 filmi 17 Şubat 2017 tarihinde vizyona girecek. Filmin dağıtımını ise Mars Dağıtım üstlenecek.

RECEP İVEDİK 5 FRAGMANI
Recep İvedik 5 filmini fragmanı ise izleyicilerle buluştu. Fragmanın ardından filmin bekleyenlerinin ilk yorumlarına bakılacak olursa, Recep İvedik 5 filminin de serinin diğer filmleri gibi sinema koltuklarını dolduracağı düşünülüyor.
 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı