Ankara temizlik şirketleri arasında lider kurumsal temizlik firması!

Ankara’nın parlayan yıldızı EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri 2015 yılında ankara temizlik sektörüne aktif giriş yapmış ve bitirdiği başarılı projelerle isminden epeyce söz ettirmiştir.

Ankara temizlik şirketleri arasında lider kurumsal temizlik firması!

Ankara’nın parlayan yıldızı EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri 2015 yılında ankara temizlik sektörüne aktif giriş yapmış ve bitirdiği başarılı projelerle isminden epeyce söz ettirmiştir. Ankara temizlik şirketleri aksine kurumsallığı benimsemiş firma bünyesinde barındırdığı tecrübeli personelleri sayesinde alınan hizmet karşılığı tam ve eksiksiz olarak vermektedir.

Temizlik sektörü kolay gibi görünse de aslında zor ve tecrübe isteyen bir sektördür. Hayatımızın büyük bir bölümünü işyeri ve evimizde geçiriyoruz bu nedenle yapılan temizlik dışında hijyen ede önem veren EBMR Grup bu sayede haklı takdirle karşılanmaktadır. Ankara’da inşaat sonrası temizlik hizmeti yanı sıra Fabrika temizliği, düzenli ofis temizliği, dış cephe cam temizliği gibi dallarda da hizmet sunan EBMR Grup Ankara’da şimdiden bir çok prestijli kurum ve kuruluşların çözüm ortağı haline gelmiştir. 

Firmanın başarılı çalışmaları ve kısa sürede sektörde haklı galibiyeti unvanını elde eden EBMR Grup ankara temizlik şirketi denildiğinde akla ilk gelen firmalar arasındadır. Firma bünyesindeki tüm personellere önce iş güvenliği eğitimi vermekte ve sonraki her iş için kurumsallık eğitimi vermektedir. Ankara’da başta Çankaya temizlik şirketi olması üzere, Batıkent, Ümitköy, Çayyolu, Yenimahalle, mamak gibi yeni gelişmekte olan ve kentsel dönüşümde olan bir çok bölgede aktif olarak görev almaktadır.

Ankara temizlik şirketi EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetlerine www.ebmrgrup.com web sitesinden tüm hizmet ve referanslarına ulaşabileceğiniz gibi, iletişim bilgilerine de bu web site üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca firma internet sitesinde 7/24 bilgilendirme amaçlı online müşteri temsilcisi bulunmaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı