Trump'un Maaşı Ne Kadar ? Maaşı Sadece 1 Dolar mı ?

Donald Trump başkanlık maaşını almayacak. Sembolik olarak sadece 1 dolarını alacak. Bizim alışık olduğumuz bir şey değil. Anlayamıyoruz.

Trump'un Maaşı Ne Kadar ? Maaşı Sadece 1 Dolar mı ?

Trump şaşırtmaya devam ediyor. Seçim öncesinde gergin halleri ile ve tehditleri ile gündeme gelen Donald Trumo başkan olduktan sonra saha ılımlı mesajlar vermeye başladı. Donald Trump'un başkanlık maaşı 400.00 dolar.

PEKİ TRUMP BU MAAŞI ALACAK MI?

Donald Trump başkanlık maaşını almayacak. Zaten dünya zengini. Ama yasalar gereği  bir kısmını alması gerekiyor. Bu yüzden 1 dolarını alacak.

Bunu CBS kanalındaki ilk mülakatında söyledi.

TEPKİLER HAKKINDA ŞUNLARI SÖYLEDİ

Trump, "Eğer gerçekten böyle hissediyorlarsa bu berbat bir şey. Bence bu korku medya tarafından hazırlanıyor çünkü ülkede bazı olaylar daha önce de yaşanmış olsa da sanki şimdi başlamış gibi gösteriyorlar. Eğer ben bir şey söylememiş olsam dahi, onlar bir şey bulup hikayeleştirirler, basın bu işe yarıyor" dedi.

"Beni protesto edenlere korkmamaları gerektiklerini söylemek istiyorum. Korkmayın, bu ülkenin gücünü tekrar geri getireceğiz. Seçimlerden yeni çıktık ve biraz zaman verilmesi gerekiliyor. İnsanlar protesto gösterisi yapıyor. Eğer Hillary Clinton kazansaydı ve benim destekçilerim sokaklara çıksaydı herkes kınamaya başlardı. Farklı bir tavır sergilerlerdi. Çifte standart uygulanıyor."

"DAEŞ'TEN TAMAMEN KURTULACAĞIZ"

Trump, terör örgütü DAEŞ'lE mücadele konusunda nasıl bir yol izleyeceğine yönelik soruya, detay vermek istemediğini ifade ederek, "Musul operasyonunu yapmadan 4 ay önce bunu anlatmaya başlayanlar gibi değilim ben. Bu süre içerisinde DAEŞ lider kadrosu bölgeyi terk etti" diye konuştu.

Trump, "Sadece DAEŞ'ten tamamen kurtulacağımızı söyleyeyim" ifadelerine yer verdi.

ABD'nin Ortadoğu'da terörle mücadele adı altında harcadığı paraya dikkati çeken Trump, "Ortadoğu'da 6 trilyon dolar harcadık. Bu parayla ülkeyi baştan aşağı iki kere kurardık. Yollarımıza, köprülerimize, tünellerimize ve havaalanlarımıza bakın, hepsi çok eskimiş durumda" ifadesini kullandı.

 

donal trump 1 dolar BAŞKAN MAAŞ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı