Erhan Kahvecioğlu ve Otomotiv

Erhan Kahvecioğlu, otomotiv dünyasının ve piston üretiminin devlerinden olan Yenmak firmasının satış ve pazarlama müdürlüğünden sorumludur.

Erhan Kahvecioğlu ve Otomotiv

Erhan Kahvecioğlu, otomotiv dünyasının ve piston üretiminin devlerinden olan Yenmak firmasının satış ve pazarlama müdürlüğünden sorumludur. Firmanın bütün dış ticaretinden sorumlu olan Kahvecioğlu, bugünlere hiçbir suretle vazgeçmeden ve asla pes etmeden geldiğini vurgulamaktadır. Oldukça zorlu bir süreç olan iş dünyasında karşılaştığı tüm sorunlarla inancıyla başa çıktığını ve inandıkları uğruna her türlü fedakârlığı yapmaktan kaçınmadığını belirtmektedir. Tüm bunlardan sonra başarısının sırrı gün yüzüne çıkmıştır. Yaptıklarını ve yapacaklarını her zaman ülkesinin daha çok gelişmesi ve sektörde lider olmasını sağlamak için yaptığını belirtmiştir.

Erhan Kahvecioğlu, iş hayatı içerisinde her şeyin başında insan ilişkilerinin öneminden bahsetmektedir. Yenmak şirketinin bu kadar başarılara imza atmasının sebeplerinden biri olarak gördüğü insan ilişkileri konusu onun hayatında çok önemli bir yere sahiptir. Çalışan personelleriyle her zaman iletişim halinde olduğunu ve bu durumun üretimi çok daha kaliteli yapabilmek adına müthiş bir fayda sağladığını söylemektedir. Çalışanlar ne kadar mutluysa motivasyon o kadar yüksek olur ve yüksek motivasyonla üretilmiş ürünler de o kadar kaliteli olur anlayışını benimsemektedir. Kahvecioğlu için önemli olgulardan biri de çalışan insan istihdamıdır. Yaptığı her şeyi kendi ülkesi için de gerçekleştirdiğinden istihdamı artırmayı amaçlamıştır. İstihdam artarsa üretim de artar diyerek sürekliliğin önemini vurgulamaktadır. Yapılan bir işte süreklilik yoksa o işin yıllar içerisinde kaybolup yitirileceğini düşünmektedir.

Erhan Kahvecioğlu, Ankara Üniversitesinde aldığı eğitimden sonra öğrendiklerini kullanmak için firmasının sorumlu kısmına geçip başarıyı yakalamıştır. Tecrübesine tecrübe katan işi sayesinde kısa zamanda kendisini geliştirmiş işlerin bu denli başarı yakalamasına yardımcı olmuştur. Konya’da bulunan Yenmak otomotiv şirketinin gün geçtikçe daha da adından söz ettirmesine katkı sağlamıştır. Sağladığı katkılar firmayı öncü yapmasına ve sektörde yıldız gibi parlamasına sebebiyet vermiştir. Otomotiv parçaları ihracatı yapan Yenmak’ın dünyanın her yerinde duyulmasını ve bir adım daha zirveye yaklaşmasını sağlamıştır. İnanılmaz bir özveriye sahip olan Kahvecioğlu her gün işini daha da geliştirmekte ve Yenmak’ın lider olarak tanıtılması için yeni çalışmalara imza atmaktadır. Zirveye çıktıktan sonra kalabilmenin daha önemli olduğunu ve bunun için işini en iyi şekilde yaptığını dile getirebiliriz.

http://yenmak.com.tr/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı