Erhan Kahvecioğlu Yenmak satış ve pazarlama müdürü

Erhan Kahvecioğlu YENMAK’ın başarılı satış ve pazarlama müdürüdür.

Erhan Kahvecioğlu Yenmak satış ve pazarlama müdürü

Erhan Kahvecioğlu YENMAK’ın başarılı satış ve pazarlama müdürüdür. Bunun yanı sıra firmaya değer katan 5 kıtalı 91 den fazla ülkede tanınmasını sağlayan başarılı satış politikalarının da sahibidir. Erhan Kahvecioğlu YENMAK markasının daha ileriye götürülmesi için her daim bıkmadan usanmadan çalışmalarına devam etmektedir. Başarılı işadamı yaptığı ve uyguladığı satış stratejileri ile aynı zamanda birçok genç işadamının da rol modeli olmaktadır. Başarılarını dürüstlük ilkelerine borçlu olan Erhan Kahvecioğlu aynı zamanda sosyal projelerle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Çocuklar, eğitim ve ekonomi alanında birçok sosyal projede gönüllü olarak çalışmalarını sürdürmüş olan Erkan Kahvecioğlu Ankara Üniversitesi'nden 99 yılında mezun olduktan sonra 2000 yılında YENMAK Otomotiv Anonim Şirketinde görevine başlamıştır.

YENMAK bünyesinde göreve başladığı günden beri firmanın giderek büyümesine katkı sağlayan ve her geçen gün yenmakla birlikte büyüyen başarılı işadamı bu gidişle firmayı bir dünya markası haline getireceğe benzemektedir. Üretim birimiyle koordineli olarak çalışarak satışlarında kesinti yaşamayan ve 91 ülkeye İhracatta bulunan Erhan Kahvecioğlu daha fazla ülkede adını duyurmak için çalışmalarına devam etmektedir. Türkiye'de ve dünyada birçok alt bayisi bulunan firmanın bayilerinin firma için ne kadar önemli olduğunu satış müdürü olan Erhan Kahvecioğlu hemen hemen her yaptığı konuşmasında vurgulamaktadır. Başarının bir ekip işi olduğunu ve satışta devamlılığın bayilere borçlu olduğunu söyleyen Erhan Kahvecioğlu bayilerinin ve ekibinin başarısını daha ileriye taşıyacak politikalarını hayata geçireceği benzemektedir.

 

Erhan Kahvecioğlu başarılı işadamı kimliğinin yanı sıra bulunduğu sosyal projelerle de insan olmanın gereğini yerine getirmektedir. YENMAK firmasının piston üretiminde bir dünya markası olması ve bu kaliteli pistonlara dünyada her ülkenin sahip olabilmesi için olanca hızıyla çalışan ve ihracatla sınır tanımayan bir ekibe sahip olan Erhan Kahvecioğlu giderek büyümeyi büyüdükçe ilkelerinden ödün vermemeyi amaç edinmektedir. Başarılarının sırları arasında hiç şüphesiz kip çalışmasının da önemli olduğunun farkında olan başarılı işasamı çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir.


http://www.konyahaberver.com/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı