Erdoğan da Cinsel İstismar Hakkında Konuştu

Erdoğan da cinsel istismar davası hakkında konuştu. Söylediği sözler AKP'nin geri adım atabileceği yorumlarına neden oldu. Ama Elitaş bu konuya asla sıcak bakmıyor

Erdoğan da Cinsel İstismar Hakkında Konuştu

AKP toplumda infial yaratan cinsel istismarı geri çekecek mi ? Erdoğan'ın sözleri geri çekilebileceği yönünde imalara açık Ama Elitaş geri çekmeyeceklerini ifade ettt.

Anadolu Ajansına konuşan Erdoğan ise oldukça netti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, erken yaşta evlendirilenlerin mağduriyetlerinin giderilmesine ilişkin düzenlemeye yönelik, "Hükümetin, toplumun  değişik kesimlerinden gelen eleştiri ve önerileri dikkate alarak, geniş bir mutabakat içerisinde bu sorunu çözmesinde büyük fayda görüyorum." dedi

Tartışmaya konu kanun tasarısına eklenen bir fıkranın, ülkede önemli  bir toplumsal sorun olan, kanunun izin verdiği yaşın altındaki evlilikler  sebebiyle ortaya çıkan mağduriyetlerin giderilmesi niyetiyle hazırlandığının  anlaşıldığını belirten Erdoğan, şunları kaydetti:

"Görevi, sorunlara çözüm üretmek olan siyaset kurumunun, bu önemli  toplumsal sıkıntının çözümüne yönelik arayış içinde olmasından daha tabii bir  durum yoktur. Ancak, söz konusu kanun tasarısının görüşmeleri esnasında  başlayan tartışmanın, kamuoyunda çok farklı tepkilere, eleştirilere, önerilere  neden olmasının, konunun yeniden ele alınmasını gerektirdiği açıktır. Hükümetin  toplumun değişik kesimlerinden gelen eleştiri ve önerileri dikkate alarak, geniş  bir mutabakat içerisinde bu sorunu çözmesinde büyük fayda görüyorum."
 

100.000$ Sanal Para ve Eğitim Rehberi ile Forex’i Ücretsiz Öğrenin!
 
 

ETİKETLER

 
Yorum Yazın
Gönder
Yorumlar 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...
erdoğan cinsel istismar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı