İtfaiye Araçlarında Öncü Marka

Volkan Grup çalışmaya başladığı 1974 yılından beri itfaiye araçları konusunda oldukça başarılı sonuçlar elde etmiştir.

İtfaiye Araçlarında Öncü Marka

Volkan Grup çalışmaya başladığı 1974 yılından beri itfaiye araçları konusunda oldukça başarılı sonuçlar elde etmiştir. Bu firma amaçları ve ilkeleri doğrultusunda dürüstlükten ve kaliteden asla ödün vermeyerek sürekli daha iyisini yapmanın peşinde koşmaktadır. Kurucusu İsa Tecim tarafından 1993 yılında katıldığı fuarda başarı sağlayan firmanın günümüzde elde edeceği başarı öngörülmüştür. Bir dünya markası olma yolunda ilerlediklerinin altını çizilmiştir.

 

Vizyonu, misyonu ve ilkeleri doğrultusunda çalışmaktan ve kaliteden asla ödün vermeyen firma itfaiye araçları üretiminde teknolojik gelişmeleri takip etmeyi ürün proseslerinde Ar-Ge merkezinin öncülüğünde tasarım ve geliştirme çalışmaları yapmayı yurt içinde ve yurt dışında bulunduğu tüm projelerde risk değerlendirmeleri yaparak yüksek kalitede ürünler sistemler bileşenler hizmetler ve çözümler üretmeyi amaç edinmektedir. Müşteri odaklı ve insan odaklı olup beklentilerini karşılamada sürekliliğini sağlamayı ve müşteri şikâyetlerini en aza indirmeyi ve en hızlı şekilde cevaplamayı amaçları arasında bulundurmaktadır. Kalitesine sahip olduğu birçok belge ile kanıtlayan her türlü acil durum müdahale edebilecek şekilde itfaiye araçları üretmeyi amaç edinen bir firmadır.

 

Ürettiği itfaiye araçları ile aynı zamanda daha fazla insanın hayatını kurtarmasını da hedefleyen ve insanların yaşamına duyduğu saygıyla çalışmalarındaki kaliteyi daha çok artıran firma bir dünya markası olma yolunda giderek ilerlemektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar giderek büyüyen bir firmadır.

http://volkan.com.tr/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı