Boyun Ağrısı İle Başlayıp Felç Oldu

Sabah şiddetli bir boyun ağrısı ile uyanan 21 yaşında olan kız, gece çok ters bir pozisyonda yatmış olduğunu zannetti. Eve gelmiş olan sağlık görevlileri ayakta durmasını istediği zaman yere yığıldı ve de bir daha hiç bir şekilde ayağa kalkamadı.

Boyun Ağrısı İle Başlayıp Felç Oldu

Sabah  şiddetli bir boyun ağrısı ile uyanan 21 yaşında olan kız, gece çok ters bir pozisyonda yatmış olduğunu zannetti. Eve gelmiş olan sağlık görevlileri ayakta durmasını istediği zaman yere yığıldı ve de bir daha hiç bir şekilde ayağa kalkamadı.

Daily Mail'in haberine göre boyun ağrısını yanlış bir pozisyonda uyumasına bağlayan 21 yaşındaki Helen Fincham saatler içinde felç geçirdi.

Genç kadın sabah boynunda ağrıyla uyanınca gece yatış şeklinden kaynaklandığını düşünerek önemsemedi. Günün ilerleyen saatlerinde bacaklarını hissetmemeye başlayan Helen, kolları uyuşmaya ve nefes alamamaya başlayınca kalp krizi geçirdiğini düşündü.

Eve gelen sağlık görevlileri Helen'dan ayakta durmasını istedi. Ancak genç kız bir anda yere yığıldı ve o günden beri hareket edemiyor.

İlk başta büyük bir şaşkınlık yaşayan doktorlar, iki ay süren testlerden sonra 21 yaşındaki Helen'ın nadir görülen nörolojik bir hastalıktan dolayı felç geçirdiği sonucuna vardı. Hastalığa transvers miyelit adı verilen omurilik iltihabının sebep olduğu düşünülüyor.

Tekerlekli sandalyeye mahkum olan genç kız, iyileşip iyileşemeyeceği belirsiz olmasına rağmen bir gün yürüyebilmek ümidiyle her gün fizyoterapiye gidiyor.

boyun ağrısı felç daily mail
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı