Bülent Ersoy Canlı Yayında Helin Avşar'ı Fırçaladı

Bülent Ersoy'un rahmetli olan annesi Emral Avşar ile yakınlıklarından bahseder iken, cenazeye katılmamasından ötürü kendisini hiç bir şekilde '‘affetmeyeceğini'' açıklayan Helin Avşar’a, Bülent Ersoy’dan fazlası ile sert bir tepki geldi.

Bülent Ersoy Canlı Yayında Helin Avşar'ı Fırçaladı

Bülent Ersoy'un rahmetli olan annesi Emral Avşar ile yakınlıklarından bahseder iken, cenazeye katılmamasından ötürü kendisini hiç bir şekilde '‘affetmeyeceğini'' açıklayan Helin Avşar’a, Bülent Ersoy’dan fazlası ile sert  bir tepki geldi.

Elif Güvendik, Tayyar Işıksaçan ve Helin Avşar’ın TV 360 ekranlarında sunduğu “Aklınızda Kalmasın” isimli magazin programına, bu sabah Bülent Ersoy ve Onur Akay telefonla bağlandı.

Coşkun Erdem'i anlatmak için Bülent Ersoy ve Onur Akay’ın telefonla canlı yayına bağlandığı programda, Helin Avşar zor anlar yaşadı!

Daha önce, Bülent Ersoy'un rahmetli annesi Emral Avşar'la yakınlıklarından bahsederken, cenazeye katılmamasından dolayı kendisini ‘affetmeyeceğini' söyleyen Helin Avşar’a, Bülent Ersoy’dan çok sert tepki geldi.


Ersoy, programa bağlanır bağlanmaz “Zatıalinizle konuşmak meraklısı değilim ve kimseyi kaale almam!” diyerek Helin Avşar’ı sert sözlerle şoke etti.
Avşar ise, “Sinirlendiğim zaman ağzıma hakim olamıyorum.” diyerek Ersoy’a kafa tutmaya başlayınca Elif Güvendik, Helin Avşar’ı uyardı ve sakin olmasını söyledi. Daha sonra Bülent Ersoy yumuşayıp Avşar'ın annesi hakkında konuşmaya başlayınca, Helin Avşar gözyaşlarına boğuldu ve kısa süreliğine canlı yayını terk etti.

 

bülent ersoy helin avşar emral avşar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı