Ayrıcalık Yaratan Özellik

Günümüzde firmalara ulaşmak ya da firma sahibiysek müşterilerimizin bize ulaşmaları büyük önem taşıyor.

Ayrıcalık Yaratan Özellik

 

Günümüzde firmalara ulaşmak ya da firma sahibiysek müşterilerimizin bize ulaşmaları büyük önem taşıyor. Özellikle gelişen internet teknolojisi sayesinde istenilen her şeye arama motorları aracılığıyla ulaşabilir olduk. İstediğimiz bir firmanın ismini arama motorlarına yazarak iletişim ve diğer bilgilerine kolayca ulaşabiliyoruz. Eğer firma sahibiysek bizimde mutlaka söz konusu yeniliklere ayak uydurmamızda büyük fayda var.  Zaten sesli olarak düşününce de insanların bize arama motorları üzerinde kolayca ulaşabiliyor olması oldukça kulağa hoş geliyor.

Firmamızın hakkında insanlara bilgi aktaran en önemli sitelerden bir tanesi ve insanların en sıklıkla kullandığı site Yellow Pages sitesidir. Bu sitenin kendini diğer rehber sitelere göre oldukça geliştirdiğini görüyoruz. Ayrıca sitede işlemlerimizi kolayca yapabilmemizi sağlayan rehber bot uygulaması var.  Bu uygulama FacebookMessenger üzerinden çalışıyor. Yani siteye girdik ve işlemlerimizi yaparken aklımıza takılan bir durum oluştu hemen sitenin sağ alt tarafında bulunan rehber bot ile konuş sekmesine tıklıyoruz ve karşımıza uygulama sayfası geliyor. Bu uygulama sayfası ile daha önceden belirlenmiş olan konu başlıkları üzerinden merak ettiğimiz şeylere kolayca ulaşabiliyoruz. Sanki bir arkadaşımızla mesajlaşır gibi biz soruyoruz o cevap veriyor. Firma aramak, firma eklemek veya siteye ulaşmak hangisini istediğimize dair seçenekler sunuyor. Mesela firma aramak istedik hemen nerede aramak istediğimizi soruyor. Yer bilgisini verdikten sonra ne aradığımızı soruyor ve cevabımıza göre bize hemen o bölgedeki firmaların haritalarını ve bilgilerini yolluyor. Böylelikle aradığımız her firma bir mesaj kadar uzağımızda yer alıyor. Ayrıca ücretsiz olarak firma da ekleyebiliyoruz. Rehber bot sayesinde, firmasını rehbere kaydetmek isteyen KOBİ’ler ve firma aramak isteyenler her adımda yardım alıyorlar.

Rehber bot uygulamasının diğer rehber siteler arasında tek olma özelliğine sahip olduğunu da ayrıca belirtmemizde fayda var.  Eğer bu uygulama olmasaydı firma ekleme işlemleri sırasında aklımıza takılan her şey için ya siteyi telefonla aramak zorunda kalacak veya konuyla ilgili detaylı e-mail atarak cevabının gelmesini bekleyecektik. Sonuçta günümüzde kimsenin beklemeye tahammülü yok ve hepimiz için bir nevi vakit nakit demek.

                

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı