SEDAT SÖNMEZ : Sönmez Grup ile Daha Güvenli Yarınlara

KBRN, Kimyasal Biyolojik Radyoaktif ve Nükleer kelimelerinin tamamını kapsayan bir kısaltmadır. Özellikle can kayıplarının oldukça yüksek olabileceği bu tarz durumlarda koruyucu ve telafi edici önlemler oldukça önemlidir.

SEDAT SÖNMEZ : Sönmez Grup ile Daha Güvenli Yarınlara

KBRN, Kimyasal Biyolojik Radyoaktif ve Nükleer kelimelerinin tamamını kapsayan bir kısaltmadır. Özellikle can kayıplarının oldukça yüksek olabileceği bu tarz durumlarda koruyucu ve telafi edici önlemler oldukça önemlidir. Bu açıdan bakıldığında nadir görülüyor da olsa karşılaşılması durumunda KBRN tehditleri oldukça tehlikeli olabilmektedir ve bu tarz çalışmaların yapıldığı alanlarda güvenlik oldukça önemlidir. Özellikle dünya çapında KBRN tehditlerinin yol açabileceği tehlikeler Çernobil ve Fukuşima faciaları göstermiştir ki bu tarz sonuçlar ancak “facia” kelimesi ile tanımlanabilecek boyutlardadır. Bu durum ise bu konuda alınan önlemlerin arttırılmasına ve yapılan çalışmaların çok daha detaylı ve kapsamlı düşünülmesine yol açmıştır. Sönmez Group şirket gurubu ise bu konuda önlem amaçlı ürünlerin AFAD ve UMKE gibi sivil toplum kuruluşlarına teminini sağlıyor.

Sönmez Grup ile Daha Güvenli Yarınlara

KBRN her ne kadar tehlikeli olan bir bölüm olsa da artık yaşantımızın gerçekleri arasındadsır ve kullanımı özellikle de gelişimini sürdüren ülkeler için oldukça gerekli sayılabilir. Bunun yanı sıra terör olaylarının giderek arttığı ve terör örgütlerinin giderek güçlenmesi ise bu tehditleri sadece yapılan çalışmalardan kaynaklı olmaktan çıkarıp bir saldırı olması ihtimalini de güçlendiriyor. Sönmez Group şirketler grubu ise özellikle ülkemizde böyle bir durumla karşılaşılabilmesi ihtimaline karşı AFAD ve UMKE sivil toplum kuruluşlarına bu tarz saldırı veya sorunların sonrasında gerçekleştirilecek olan yardım için gerekli malzemeleri temin ediyor.

Bu malzemeler arasında ise genellikle ilk yardım sırasında kullanılan veya koruyucu kıyafetlerden oluşan bir liste bulunuyor da olsa daha pek çok ürün bulunuyor ve tamamı bu tarz bir saldırıdan korunmak ve saldırı sonrasında gerekli yardımı sağlayabilmek için kullanılan malzemelerden oluşuyor. Böylece KBRN tehditlerine karşı önlem alınmış oluyor ve ülkemiz bu saldırılara karşı hazırlıklı olarak can kayıplarını minimuma indirmek amaçlanıyor. Bunun yanı sıra şirket CEO’su Sedat Sönmez yaptığı başarılı çalışmaların yanı sıra ülkemizin yarınlarını güvence altına almanın da gururunu yaşıyor. Sedat Sönmez bir şirketin tek sorumluluğunun başarı ve kazanç elde etmek olmadığını ve verdiği hizmetin ülkenin geleceğine de hizmet etmesi gerektiğinin altını çiziyor. Bu doğrultuda yürütülen çalışmalar ile ülkemiz daha güvenli yarınlara adım atılıyor.

CBRN Umke Afad KBRN Sönmez Group Sedat Sönmez
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı