3D Film İndirmenin Zamanı Geldi

Arkadaşlar sizin hayata bakış açınızı, düşüncelerinizi ve yaşayış tarzınızı etkileyen bir film, dizi veya kitap var mı?

3D Film İndirmenin Zamanı Geldi

Arkadaşlar sizin hayata bakış açınızı, düşüncelerinizi ve yaşayış tarzınızı etkileyen bir film, dizi veya kitap var mı? Eminim birçoğumuzun hayatını yönlendiren, en umutsuz anımızda yol gösteren, bize umut penceresi açan, yüreğimize dokunan dönüm noktalarımız vardır mutlaka. Benim de olduğu gibi…

Günümüzde sinema sektörüne olan ilginin sizde farkındasınızdır. Peki bu işlere harcanan parayı, zamanı, emeği merak ettiniz mi? Neden herkes oyuncu olmak istiyor. Çok para kazanmak için mi popülarite peşinde koşmak için mi? yoksa saygınlık kazanmak için mi?

Hepimizin gerek dış görünüşü gerekse oyunculuk anlamında beğendiğimiz birçok isim sayabiliyoruz. Film tercihlerimizi de oyunculara göre yaptığımız da bir gerçek peki bu ne derece doğru. Sırf oyuncuları güzel, yakışıklı diye filmin veya dizinin de güzel olduğunu düşünmek saçmalık ama alışılmışlar peşimizi bırakmıyor. Belki bu yüzden film izlemek bizde yeri geldiğinde sığınacak liman, yeri geldiğinde paylaşılacak vakit, yeri geldiğinde de eğlence kaynağımız.

Saatlerimizi harcıyoruz sonuçta kendimizi o anı yaşıyormuş gibi hissederek hüznü de sevinci de mimiklerimiz de de görmek kaçınılmaz hale geliyor. Bitecek endişesi içimizi kemirmeye başladığın da izlemeye kıyamıyorsunuz. Komik olan baş rol oyuncusuna aşık oluyoruz.

Hayalimizdeki kişi haline geliyor birden biz bu kadar kendinizi kaptırmışken. Peki ya film izlerken tercih ettiğiniz ortam nasıl olmalı; sessiz mi? karanlık mı? Sinemada mı? Yoksa pijama, çerez, mısır eşliğinde odamızda mı? Ne şekilde olursa olsun hepimizin istediği tek şey var ki sıkıntısız film izlemekten başka bir şey değil bunun için de artık sadece full film indir yazmamız yeterli oluyor.

Hiç sıkıntı yaşamadan hem hızlı film indir hem de sinema keyfini evimizdeymiş gibi hissediyoruz. Artık filmlere de başka boyutlar geldi 3d gibi. Benim ilk üç boyutlu filmin Avatardı. Çok beğenmiştim hatta kendimi o kadar kaptırmıştım ki ben de o olağanüstü dünyada yaşamalıyım diye bile düşünmüştüm.

Ah işte vazgeçemediğim hayal dünyam olmak istediğim yerler… Neyse ki daha çok hayal dünya mı genişletecek, yeni ufaklar da gezintilere çıkabileceğimiz filmlere ulaşmak 3d film indir mümkün.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı