Kapalı Hanımlara Nişanlık Elbiseleri

Farklı renk seçeneklerinden tesettür modasına uygun olarak da nişanlıklar sunuluyor. Mavi, pembe ya da krem tonları üzerinden tercihinizi yaparak bu konuda ilerleme sağlayabilirsiniz.

Kapalı Hanımlara Nişanlık Elbiseleri

 

 

Farklı renk seçeneklerinden tesettür modasına uygun olarak da nişanlıklar sunuluyor. Mavi, pembe ya da krem tonları üzerinden tercihinizi yaparak bu konuda ilerleme sağlayabilirsiniz. Başta renklerin önemli olduğu açıktır. Bayanların istedikleri renk ile elbiselerini seçerek tamamlamaları mümkün. Özel tasarım nişanlık modelleri için renklerin yanı sıra süs detayları da önemlidir. Son yıllarda renkli kumaşlar üzerine dantel işlemelerinin bir hayli fazla yapıldığını görüyoruz. Gelinliklerde olduğu gibi nişanlıklarda da danteller moda haline gelmiştir. İsterseniz siyah ve beyaz uyumundan yola çıkarak da dantelleri sunabilirsiniz. Dantellerin yanı sıra farklı kumaşlardan da süslemelere yer veriliyor. Örneğin tüllerin de ilgi çektiğini söylemeliyiz.

 

Tüller genel olarak kabarık modellerde karşımıza çıkıyor. Kapalı bayanların kabarık nişanlıklar üzerinden de tercihlerini sunması mümkün. Beylikdüzü nişanlık modelleri de daha çok kabarık etekler ön plana çıkıyor. Kabarıklık ister belden sonra isterseniz de dizlerden sonra başlayabilir. Bunun kararını verirken vücut tipinizi de göz önünde bulundurmalısınız. Genel olarak belin dar olması ve altında kabarıklık başlaması isteniyor. Prenses modelleri denilen bu abiyelerin bayanların bir hayli hoş gösterdiğini söylemeliyiz. Kabarıklıklar üzerinden uzun ceketlere dahi yer verebilirsiniz. Burada ceket ile etek renklerinin uyumlu olmasına da dikkat edilmelidir. Kabarık elbiseler üzerinden farklı yapılarda ceketlerin giyilmesi de sizleri hoş gösterecektir.

 

Kapalı Prenses Nişanlık Modelleri

 

Prenses olan modellerin bel kısımlarına dikkat edilmelidir. Belin ince olacak şekilde ayarlanması ile kabarıklara geçilmesi gerekiyor. Aksi halde olduğunuzdan daha kalın gözükmeniz söz konusudur. Nişanlık modelleri için tüm ölçümlerin tam olarak anılması önemlidir. Sonuç olarak bedeninize uygun olarak dikilmesi sağlanacaktır. Bol ya da çok dar olması da gün içerisinde hareket etmenizi engelleyecektir. Burada kumaşlara göre de ölçümler sunuluyor. İşin uzmanları sayesinde geçerli tüm çalışmalar sunulacaktır. Sizlere de hoş kombinlerle elbiseyi tamamlamak kalacaktır. Örneğin uygun renklerden şallara yer vermelisiniz. Daha çok satenler üzerinden nişanlık başlarına yer veriliyor. İsteyenlerin buket veya küçük bir çanta ile de nişanlığı tamamlaması söz konusudur. Rahat ama uyumlu olan ayakkabılarınızı da kombine kadar ayarlamalısınız. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı