Muhammed Ali'nin Oğlu Havalimanı İçerisinde 2. Defa Gözaltına Alındı

Efsanevi sporculardan Muhammed Ali'nin oğlu olan Muhammed Ali Jr (44), Amerika Birleşik Devletleri'nde bir defa daha havalimanında gözaltına alınarak sorgulandıktan sonrasında serbest bırakıldı.

Muhammed Ali'nin Oğlu Havalimanı İçerisinde 2. Defa Gözaltına Alındı

Efsanevi sporculardan Muhammed Ali'nin oğlu olan Muhammed Ali Jr  (44), Amerika Birleşik Devletleri'nde bir defa daha havalimanında gözaltına alınarak sorgulandıktan sonrasında  serbest bırakıldı.

Muhammed Ali Jr, annesi Khalilah Camacho-Ali ile Washington'da 7  Şubat'ta yaşadığı gözaltı olayını anlattığı ABD Kongresindeki toplantının  ardından evine dönüşü sırasında, Ronald Reagan Uluslararası Havalimanı'nda  gözaltına alındı.

Avukatı Chris Mancini, Muhammed Ali Jr'ın Washington'daki  havaalanında, Fort Lauderdale Havalimanı'na uçuşu sırasında İç Güvenlik Bakanlığı  elemanları tarafından gözaltına alındığını bildirdi.

Polisler tarafından 20-25 dakika tutulan Ali, Amerikan pasaportunu  gösterdikten sonra serbest bırakıldı. Daha sonra Ali'nin uçağa binmesine izin  verildi.

Başkent Washington'da 9 Mart Perşembe günü annesi, Muhammed Ali'nin  ikinci eşi ve 4 çocuğunun annesi Khalilah Camacho-Ali ile ABD Temsilciler Meclisi  Adalet Komitesi üyelerinin bulunduğu toplantıya  katılan Ali, Başkan Donald  Trump'ın uygulamaları ve 7 Şubat'ta Miami kentinde Fort Lauderdale  Havalimanı'ndaki gözaltına alınma olayı hakkında konuşmuştu.

Kaliforniya'dan Demokrat Parti Kongre Üyesi Zoe Lofgren ve  Illinois'den Demokrat Parti Kongre Üyesi Luis Gutierrez öncülüğündeki toplantı,  Trump'ın yeni imzaladığı bazı Müslüman ülkelerin vatandaşlarına ve göçmenlere  karşı vize düzenlemesine tepki amacıyla gerçekleştirilmişti. Bu etkinliğe hiçbir  Cumhuriyetçi üye katılmamıştı.

muhammed ali muhammed ali jr abd
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı