Kiralık Vinç Çeşitleri

Sanayi ve inşaat sektörünün olmazsa olmaz makineleri olan vinçler hem zamandan hem de iş gücünden tasarruf etmekte oldukça fayda sağlamaktadırlar.

Kiralık Vinç Çeşitleri

 

Sanayi ve inşaat sektörünün olmazsa olmaz makineleri olan vinçler hem zamandan hem de iş gücünden tasarruf etmekte oldukça fayda sağlamaktadırlar. Vinçler hem kişilerin çalışılması güç olan yerlerde rahatlıkla çalışması hem yüksek binaların yapımı hem de ağır makinelerin kapalı ortamlarda bir yerden bir yere taşınmasında kullanılmaktadır. Vinçler kullanım alanları oldukça geniş olan makinelerdir. Fakat her vincin kullanım alanına göre farklı özellikleri ve çeşitleri bulunmaktadır. İnşaat ve sanayi sektöründe işleyişe uygun olarak ortaya çıkan vinç talepleri, kiralık vinç sektörü tarafından karşılanmaktadır. Firmamız uzun süredir yer aldığı kiralık vinç sektörünün liderlerindendir. İstanbul merkez ve çevresi olmak üzere farklı vinç çeşitlerini kiralamaktadır. Yılların getirmiş olduğu tecrübe ve kaliteli iş ahlakımız ile her geçen yıl alanımızda ilerlemenin haklı gurunu yaşamaktayız. Müşterilerimizin taleplerine en iyi şekilde karşılık vermek için gerek bünyemizde bulunan vinçler gerekse uzman ekibimiz ile kiralık vinç hizmeti almak isteyenlere destek sağlamaktayız. 17 yıldır kiralık vinç hizmeti veren firmamız, hem sektörün gereklerini hem de müşterilerin taleplerini en doğru şekilde analiz etme yeteneğine sahiptir. Kiralık vinç hizmetleri kapsamında elimizde bulundurduğumuz vinç çeşitleri ise şu şekildedir;

Sepetli Vinç Platform; Sepetli Vinç platform müşterilerimizin en çok tercih ettiği vinç çeşitlerinden bir tanesidir. Sepetli vinçler kişilerin zorlu çalışma alanlarında daha rahat çalışabilmeleri için tasarlanmış özel vinçlerdir. Riskli alanlarda işçi güvenliğini sağlama ve işçinin işi daha verimli bir şekilde zaman kaybetmeden yapmasını sağlayan sepetli vinçleri kiralık vinç hizmeti çerçevesinde müşterilerimize sunmaktayız.

Hiyap Vinç; Kamyon üstü yatay çalışır vinç çeşidi olan hiyap vinç özellikle sanayi alanında kapalı alanlarda ağır makinelerin bir yerden bir yere kolaylıkla kaldırılması ve taşınması konusunda kullanılmaktadır. Firmamız kiralık vinç hizmetleri içerisine hiyap vinçleri de dahil etmektedir.

Mobil Vinç; Mobil vinçler seyyar olarak kolaylıkla taşınabilen ve istenilen yere götürülebilen vinçlerdir. Tır görünümünde olan Mobil vinçler inşaat ve sanayi sektöründe sıklıkla kullanılmaktadır. Kiralık vinç kategorisinde hiyap vinçlere de yer vermekteyiz.

Bunun dışında ağırlık ve yüksekliği farklı olan vinçlerimizde bulunmaktadır. Kiralık vinç hizmeti almak isteyen kişiler iletişim adreslerinden bizlerle irtibata geçebilirler.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı