Ticket Business ile Araç Yıkatma Avantaja Dönüşüyor!

Çalışanların hayatını kolaylaştıran ve kurumların verimliliğini artıran çözümler sunan Edenred Türkiye, işletmelerin maliyetini azaltacak ve operasyonel kolaylık sağlayacak çözümlerine bir yenisini daha ekledi! Ticket Business Araç Yıkama Çözümü! Çalışana nakit ödeme ihtiyacını ortadan kaldıran bu çözüm ile, işletmeler araç yıkama, temizlik, bakım ve koruma hizmetlerinin tamamını tek fatura ile alarak operasyonel kolaylıklardan da faydalanma fırsatı buluyor.

Ticket Business ile Araç Yıkatma Avantaja Dönüşüyor!

 

Çalışanlara sunduğu kolaylıkların yanı sıra şirketlere harcamalarını daha düşük maliyetle, kontrollü ve verimli yönetebilme imkanı tanıyan Edenred Türkiye, çözümlerine bir yenisini daha ekliyor: Ticket Business Araç Yıkama Çözümü. Araç temizliği, bakım ve koruma hizmetlerini yıl boyu sabit fiyat garantisi ile sunan Ticket Business Araç Yıkama Çözümü ile şirketler, araç yıkama hizmetini Türkiye genelinde 500 noktada gerçekleştirebilecek. Bu çözüm ile şirketler pek çok avantaj da kazanacak.

 

Plakaya tanımlı yeni nesil hizmet: Ticket Business Araç Yıkama Çözümü

Ticket Business Araç Yıkama Çözümü, şirketlere sağladığı avantajlarla ön plana çıkıyor. Şirket yetkilileri her bir araç için gelen yıkama faturalarıyla tek tek uğraşmak zorunda kalmadıkları için çalışanlar ise avans almak ya da masraf yazmakla uğraşmadıkları için operasyonel yüklerden kurtuluyorlar. Plakaya tanımlı servisin güvenli kullanımı işverenlerin bu hizmeti tercih etmesinde öncelikli sebepler arasında yer alıyor. İşverenler Ticket Business Araç Yıkama Çözümü ile yapılan işlemleri web sitesinden takip edebiliyor. Ayrıca bu uygulama, plaka bazında raporlama imkanı da veriyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı