İnternet Teknolojisi Olmasaydı

İnternet teknolojisine o kadar fazla alıştık ki şimdilerde acaba internet olmasaydı ne yapardık sorusuna alacağımız yanıtı da hiç düşünmez olduk. Çünkü bugün internet olmasaydı bizi o kadar kötü ve geri kalmışlık günleri bekliyordu ki bundan 20 sene öncesinden hiçbir farkımız kalmazdı.

İnternet Teknolojisi Olmasaydı

 

İnternet teknolojisine o kadar fazla alıştık ki şimdilerde acaba internet olmasaydı ne yapardık sorusuna alacağımız yanıtı da hiç düşünmez olduk. Çünkü bugün internet olmasaydı bizi o kadar kötü ve geri kalmışlık günleri bekliyordu ki bundan 20 sene öncesinden hiçbir farkımız kalmazdı. Örneğin cep telefonları hayatımıza nasıl girdiğini bilmiyoruz bile ama bugün olmazsa hiçbir işimizi de hızlı bir şekilde yapamayız. Ya da internet siteleri olmasaydı. En ufak bir araştırma için kapı kapı kütüphane dolaşmak zorundaydık. Ama neyse ki bugün internet varda bir takım şeyler için zaman bile harcamıyoruz. Örneğin gurbettesiniz açıyorsunuz bir internet sitesini şehrinizde ve ilçenizde ne var ne yok anında öğreniyorsunuz. Bu da sizin memleketinizden uzakta da olsanız kopmamanıza fayda sağlıyor. Mesela kandıra haberleri konusunda en son dakika neler olmuş ve neler bitiyor merak ettiniz hemen hızlıca açıyorsunuz kandıranın sesi sitesini ve tüm gelişmeleri dakikalar içerisinde öğreniyorsunuz.

İşte www.kandiraminsesi.com gibi siteler sizin haber alma özgürlüğünüz noktasında size en çok faydayı da sağlamış oluyor. Yani gurbettesiniz ama aslında yalnız değilsiniz de diyebiliriz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı