ChinaHomelife Büyümeye Devam Ediyor

Dünyada uygun maliyetli ve her seviyede kalitede ürün ve hammadde bulunabilirliği avantajı ile son 20 yıldır tüm dünyanın üretim merkezi haline gelen Çin,

 ChinaHomelife Büyümeye Devam Ediyor

 

Dünyada uygun maliyetli ve her seviyede kalitede ürün ve hammadde bulunabilirliği avantajı ile son 20 yıldır tüm dünyanın üretim merkezi haline gelen Çin, Türkiye’de ChinaHomelife fuarı ile görücüye çıkıyor. 2016 yılında 650 Çin’li firmanın katıldığı ve 13 bin kişinin ziyaret ettiği ChinaHomelifeTurkey Fuarı’na, 2017 yılında 800’den fazla firmanın katılımıyla 20.000 m2’lik gerçekleşecek. 1-3 Haziran 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenecek olan fuarı bu yıl 15 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.Türk Standartlarına uygun olarak tüm kontrollerden geçmiş tekstil, hazır giyim ve aksesuarları, ev tekstili, inşaat malzemeleri, el aletleri ve hırdavat, ev gereçleri, elektrikli ev aletleri, mobilya, elektronik eşyalar, hediyelik eşya, zücaciye, mutfak ve banyo armatürleri, gıda, lojistik, LED ve aydınlatma ürünleri başta olmak üzere 50 binin üzerinde ürün yer alacak.

Her yıl katlanarak büyüyen ChinaHomelife Fuarında bu yıl 800’den fazla Çinli marka yer alacak.15bin kişinin ziyaret etmesi beklenen fuara sadece yerli yatırımcılar değil Arnavutluk, Bulgaristan, Makedonya, Suriye, Irak, İran ve tüm Avrasya bölgesinden gelen ziyaretçileri de ağırlayacak. Çin ve Türkiye arasındaki ekonomik ilişkiler açısından büyük önem arz eden ChinaHomelife fuarında Uzakdoğu potansiyelinden faydalanmak isteyen girişimciler için önemli bir fırsat niteliğini taşıyor.

Dünya ticaret arenasında Çin ürünlerini tanıtmak için düzenlenen ChinaHomelife fuarlar serisi; Türkiye, Polonya, Meksika, Mısır, Brezilya, Ürdün, Güney Afrika, Hindistan, Kazakistan, Birleşik Arap Emirlikleri ve İran olmak üzere 11 ülkede yılda bir kez düzenlenir. Çin Hükümeti tarafından katılım maliyetlerinin yüzde 100’ünün karşılandığı fuar, ülkemizin jeopolitik konumu sayesinde her iki ülke ekonomisi için de büyük önem arz ediyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı