COSMED’den cildinize vitamin takviyesi

“Sağlıklı bakım herkesin hakkı” mottosuyla yola çıkan COSMED’in yeni ürünü ALIGHT Yoğun Aydınlatıcı Serum, C vitaminin gücüyle cilt lekeleriyle savaş açıyor.

COSMED’den cildinize vitamin takviyesi

Her yaşa ve her cilt tipine uygun ürünleriyle farklı ihtiyaçlarınıza yanıt veren COSMED yeni ürünü ALIGHT Yoğun Aydınlatıcı Serum +Vit C ile lekesiz, aydınlık bir cilt vadediyor. Leke karşıtı aydınlatıcı aktifler ve C vitaminiyle formüle edilmiş olan Yoğun Aydınlatıcı Serum, inatçı ve uzun süreli lekelerin giderilmesine, cilt tonunun eşitlenmesine yardımcı oluyor. Yatıştırıcı ve yenileyici özelliği sayesinde lekelerinin yeniden oluşumunun engellenmesini destekliyor. Yaşlanma karşıtı etkisi de bulunan Yoğun Aydınlatıcı Serum, pürüzsüz ve canlı bir cilt tonu sağlıyor. COSMED, ALIGHT Yoğun Aydınlatıcı Serum +Vit C’nin cildin uygun temizleyici ürünlerle temizlenmesinin ardından sabah ve akşam uygulanması tavsiye ediyor.

 

50 ml: 179 TL.

 

COSMED’in uluslararası standartlardaki güvenilir ürünleri yetkili eczaneler ve Watsons mağazalarında satışa sunuluyor.

 

 

COSMED hakkında:

COSMED, 2009 yılında insanların kendilerini daha bakımlı ve mutlu hissetmelerini sağlayacak güvenilir çözümler sunma vizyonuyla kurulan bir dermokozmetik markası. 1984 yılından bu yana faaliyet gösteren Deren Kimya bünyesinde ve firmanın ikinci kuşak yöneticilerinden Deren Öztürk tarafından yaratılan marka, “Ülkemizde de yerli ve kaliteli bakım ürünleri yapılabilir” iddiasını kanıtlamak üzere yola çıktı. COSMED’in her bir ürünü, güçlü ve uzun araştırmalar sonucunda, dünya standartlarında üretiliyor; eczacı ve dermatologların tavsiyeleriyle son kullanıcıya ulaşıyor. Ürünler kaliteli, sağlıklı, güvenilir ve etkili oluşlarının yanı sıra ulaşılabilir fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. COSMED, cinsiyet ya da yaş farkı olmaksızın, sağlıklı bakımı herkese ulaştırmayı amaçlıyor. Markanın 2015 yılı itibariyle saç, cilt, vücut ve güneş koruması alanlarında toplam 39 ürünü bulunuyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı