Tchibo yenilenen Youtube kanalının kapılarını Engin Hepileri ve Beyza Şekerci Hepileri ile açtı

Yenilenen Youtube kanalıyla takipçilerinin evlerine misafir olan Tchibo, kahvenin çekirdekten fincana yolculuğundan, ürünleriyle evleri ferahlatacak çözümlere, birbirinden renkli dünyaların kapılarını Tchibo severler için aralıyor. Tchibo’nun yenilenen Youtube kanalındaki ilk videosunda, sevilen çift Engin Hepileri ve Beyza Şekerci esprili ve cana yakın ev halleriyle takipçilerinin karşısına çıkıyor.

Tchibo yenilenen Youtube kanalının kapılarını Engin Hepileri ve Beyza Şekerci Hepileri ile açtı

Birbirinden işlevsel ve şık ürünleriyle tüketicilerinin hayatını kolaylaştıran Tchibo, dijital dünyayla bütünleşiyor ve tüketicilerine Youtube kanalı üzerinden renkli dünyasının kapılarını aralıyor. Her gün milyonlarca kişinin ziyaret ettiği Youtube aracılığı ile dijital dünyadaki alanını genişleten Tchibo'nun, yenilenen Youtube kanalındaki ilk videosunda sevilen çift Engin Hepileri ve Beyza Şekerci esprili ve cana yakın ev halleriyle boy gösteriyor. İnteraktif kurgusuyla da dikkat çeken Youtube videosunu izleyen Tchibo severler, ilgilerini çeken ürünlerin üzerine tıklayarak, ürünlerin hikayelerini de öğrenme fırsatı yakalıyor. Videoda izleyiciler, Engin Hepileri ve Beyza Şekerci Hepileri çiftinin mutfaklarında geçirdikleri bir güne ve hayat tarzlarına da şahit olurken; aşk dolu, keyifli hikayeler eşliğinde Tchibo ürünlerini daha yakından tanıma fırsatı yakalıyor.

Tchibo, yenilenen Youtube kanalında paylaşacağı kahve, spor, ev dekorasyon ve iyi yaşam kategorilerindeki sürpriz videolar ile birçok faydalı içeriği takipçilerine sunmaya devam ediyor. Hayatı kolaylaştıracak, eğlenceli ve bol sürprizli içeriklerin paylaşılacağı Tchibo Youtube kanalı, www.youtube.com/tchiboturkiye adresinde tüm Tchibo severleri bekliyor.

 

 

Tchibo Hakkında:

Benzersiz bir iş modeline sahip olan Tchibo; 8 ülkede 1000’den fazla mağaza, 26.000 satış noktası ve internet mağazaları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Şirket bu çok kanallı dağıtım sistemini, her hafta değişen gıda dışı ürünlerle birlikte, kahve ve kapsüllü kahve makinesi Cafissimo’yu sunmak üzere kullanmaktadır. 2014 yılında dünya genelindeki 12.500 çalışanıyla 3,4 milyar Euro kazanç sağlayan Tchibo; Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Almanya ve Polonya’da kavrulmuş kahve pazarının lideri ve Avrupa’nın önde gelen e-ticaret şirketlerinden birisidir.

1949 yılında Hamburg’da kurulan aile şirketi, uyguladığı sürdürülebilir politikalar sayesinde, 2012 yılındaki Kurumsal Ahlak ve Çevresel Lojistik Ödülü ve 2013 yılındaki Federal Hükümet KSS Ödülü başta olmak üzere birçok ödüle layık görülmüştür.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı