Esra Erol'a Ayça'dan Çok Ağır Bir Suçlama

Esra Erol'un sunmuş olduğu izdivaç programından ayrılmış olan gelin adaylarından Ayça, geçtiğimiz gün içerisinde instagram üzerinden gerçekleştirdiği canlı yayın esnasında kendisine yöneltilmiş olan sorulara şoke eden cevaplar verdi.

Esra Erol'a Ayça'dan Çok Ağır Bir Suçlama

Esra Erol'un sunmuş olduğu izdivaç programından ayrılmış olan gelin adaylarından Ayça, geçtiğimiz gün  içerisinde instagram üzerinden gerçekleştirdiği canlı yayın esnasında kendisine yöneltilmiş olan sorulara şoke eden cevaplar verdi.

İzleyici şikayetlerinin ardı arkası kesilmeyen evlilik programları ile ilgili neredeyse her gün şok bir gelişme yaşanıyor. Son olarak gelin adayı Ayça, Esra Erol'un sunduğu izdivaç programda yaşanılanların kurmaca olduğunu ileri sürdü.
 
"HER ŞEY KURMACA"

Instagram’dan canlı yayın yaoan Ayça, "Bizlere sözleşme imzalatılıyor. Günlük para alıyoruz. Damat adayı Ahmet’le aşk yaşamadım. Birlikte yemeğe dahi çıkmadık. Kıyafetlerim bile kendimindi. Her şey kurmaca. Programda bana taktığı yüzük bile annemin Umre'den getirdiği yüzük" dedi.

"HERKES OYNUYOR, ESRA EROL YÖNETİYOR"

Programın perde arkasında yaşananlar hakkında çarpıcı iddialar ortaya atan gelin adayı, takipçilerinin Caner-Berke aşkını sorması üzerine sinirlenerek, "Anlamıyor musunuz, her şey kurmaca! Caner ve Berke aşkı da kurmaca. Caner locada herkesten çok para kazanıyor. Herkes oynuyor, Esra Erol da yönetiyor" ifadelerini kullandı.

ayça esra erol instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı