‘Komşuluk Ölmemiş’ Dedirten Hikayeler Çok Yakında TRT 1 Ekranında!

Türk kültürünün baş tacı unsurlarından olan ‘komşuluk’ ilişkilerini geliştirmek, toplumsal ve bireysel yardımseverliği aşılamak amacı ile hazırlanan bir sosyal sorumluluk programı olan ‘Komşum Benim’, TRT 1 ekranında başlıyor

‘Komşuluk Ölmemiş’ Dedirten Hikayeler  Çok Yakında TRT 1 Ekranında!

 

Sene içerisinde yayın akışına eklediği dizilerle reyting listelerinde kendisine üst sıralarda yer bulmayı sıkça başaran TRT 1’den yepyeni bir yapım daha geliyor. Çok yakında TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan ‘Komşum Benim’ programı gün sayıyor.

 

‘Ev alma, komşu al’, ‘hayır dile komşuna, hayır gele başına’, ‘komşu komşunun külüne muhtaçtır’ gibi birçok deyim ve atasözü barındıran Türk kültürünün baş tacı unsurlarından olan ‘komşuluk’ ilişkilerini geliştirmek, toplumsal ve bireysel yardımseverliği aşılamak amacı ile hazırlanan bir sosyal sorumluluk programı olan ‘Komşum Benim’, komşusunun desteğe ihtiyacı olduğunu düşünen iyi komşuları ekran başına topluyor.

 

Komşusunun tek başına çözemediği sorunlarını, yakınlarının desteğine rağmen ulaşamadığı hayallerini bilen yardımsever ve güzel yürekli insanların baş kahraman olduğu ‘Komşum Benim' programı yan komşudan mahalleye, mahalleden şehre, şehirden tüm ülkeye, gönülden gönüle uzanan TRT 1 ekranından yeni bir iyilik hareketi olarak doğuyor.

 

Yapımcılığını Aort Medya/Sema Kaplan’ın, sunuculuğunu Aynur Ayaz’ın üstlendiği ‘Komşum Benim’in ilk bölümü 19 Mart Pazar günü TRT 1 ekranında izleyici ile buluşacak. Program, bundan böyle her Pazar günü saat 16.15’de TRT 1 ekranında komşuluk hikayelerini ekrana getirecek.

 

Çok özel bir ailenin hikayesi ile yayın hayatına başlayacak programın ilk bölümünde hayatını çocuklarına adamış bir anne, kalp hastası bir genç ve evin ikinci annesi rolünü üstlenmiş, hayallerinden vazgeçmiş bir ablanın ekrana gelecek. Meral ailesinin hayatında yeni bir sayfa açmak için Komşum Benim ekibine başvuran duyarlı komşu Aygül Hanım ile hem fedakâr annenin yüzünü güldürecek hem abla Aynur’un hayallerini gerçekleştirecek hem de Çağlar’a çok özel sürprizler hazırlanacaktır. Sezonun en iddialı filmlerinden olan ‘Dağ 2’nin sürpriz bir oyuncusunun da katılımı ile renklenen Komşum Benim, 19 Mart Pazar günü saat 16.15’te TRT 1 ekranlarında başlıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı