GÜZELLİK MASKESİ

Birçok farklı özelliğe sahip ciltler için farklı güzellik maskesi çeşitleri kullanılmalıdır. Bundan dolayı öncelikle kişinin ihtiyacına uygun maske yapımı önem taşımaktadır.

  GÜZELLİK MASKESİ

 

Birçok farklı özelliğe sahip ciltler için farklı güzellik maskesi çeşitleri kullanılmalıdır. Bundan dolayı öncelikle kişinin ihtiyacına uygun maske yapımı önem taşımaktadır. Yüz maskelerinde cildi besleyici olması gerektiği gibi aynı zamanda kuruluk gidermek için de tercih edilebilir. Doğal güzellik maskesi çeşitlerinin birçoğu ev ortamında dahi yapılabilmektedir. Beyaz kil maskesi, Maya maskesi, pirinç maskesi, yosun maskesi, altın maske, domates maskesi, muz maskesi farklı ihtiyaçlara karşılık gelen yüz maskeleri çok kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Birkaç kullanımdan sonra da önemli bir oranda etkisinin görülmesi de söz konusudur.

Cildin çok yağlı olması durumunda güzellik maskesi yapımı da ona uygun olmalıdır. Yağlı maskeler için ballı kil önerilmektedir. Bir buçuk tatlı kaşığı kil ile bir tatlı kaşığı balın karıştırılmasından sonra bir tatlı kaşığı badem yağı ve limon suyu ilave edilerek elde edilen güzellik maskesinin bir saate yakın dinlendirilmesi gereklidir. Daha sonrasında yüze sürülmesinden sonra da kuruması için beklenilir.

Başta yüz olmak üzere göz, dudak ve tırnak özelinde aksesuarlar için  http://shop.goldenrose.com.tr/aksesuarlar linki ile açılan sayfa ziyaret edilebilir. Farklı içeriklere sahip olan ürünlerin kullanımı da belirtilmektedir. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı