Bitkiden Gelen Mucize

Doğaya baktığımız zaman çeşitli bitkileri görmekteyiz. Her bir bitki yaprağından tohumuna kadar bir çok konuda işlevseldir. oneva.com.tr bize doğanın mucizelerini katkısız bir şekilde sunmaktadır.

Bitkiden Gelen Mucize

Doğaya baktığımız zaman çeşitli bitkileri görmekteyiz. Her bir bitki yaprağından tohumuna kadar bir çok konuda işlevseldir. oneva.com.tr bize doğanın mucizelerini katkısız bir şekilde sunmaktadır. Ürünler katkı maddesi ve koruyucu madde eklenmemiş ve el değmeden üretilmiş zengin yağlardır. 0 doğal olan bitkisel yağlar satılmaktadır. Örnek olarak;

 

            Çörek otu yağı faydaları saymakla bitmeyen çörek otu yağı kan şekerini düzenler, kansere karşı koruyucudur. Mikrop, virüs ve mantarlarla savaşma da çok etkilidir. Aynı zamanda en çok hanımların beğeneceği bir diğer özelliği ise zayıflamaya yardımcı olmasıdır iştahı azaltır, karaciğeri temizler ve sindirimi kolaylaştırır. Bu mucizevi yağa sitemizden ulaşabilir kimyasal işlem görmemiş, katkısız ve sağlıklı bir yağa sahip olabilirsiniz.

 

            Hindistan cevizi yağı Son günlerin en popüler yağı diyebiliriz. Saçtan tırnağa cilt bakımından zayıflamaya kadar birçok alanda hindistan cevizi yağını kullanabilirsiniz. Bu yağ doğanın bize verdiği en iyi mucizelerden biridir. Her alanda faydalanabileceğimiz bir yağdır. Masaj yağı olarak da kullanılır ve rahatlatıcı etkisi vardır. 19- 22 derece altında donmuş bir halde bulunur bu sıcaklığın üstünde ise sıvı hale geçer. Oneva kalitesiyle doğal hindistan cevizi yağına ulaşabilirsiniz.

 

            Keten tohumu yağı Geleneksel tıp uygulayıcılarının en çok kullandığı yağlardandır. Keten tohumu yağının içinde vücudumuz için son derece gerekli omega- 3 yağ asitleri bulunmaktadır. Cilt kırışıklıklarında etkili bir tedavi imkânı sunan keten tohumu yağı kimyasal ve ısıl işlem görmeden üretilmektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı