Anında Çeviri

​Simultane sistem, yirmi yılı aşkın süredir çeviri sistemlerinin içerisinde yer almış ve günümüzde tercih edilen marka haline gelebilmiştir.

Anında Çeviri

Simultane sistem, yirmi yılı aşkın süredir çeviri sistemlerinin içerisinde yer almış ve günümüzde tercih edilen marka haline gelebilmiştir. Tercüman ve uluslararası görüşmelerde tercih edilen firma olmuş ve asla kalitesinden ödün vermemiştir.

 

            Teknolojiyi etkin bir şekilde kullandığımız için tercüme hizmetlerinde büyük gelişmeler göstermekteyiz. Basın toplantıları, yabancı işletmeler ile yapılan görüşmeler esnasında talep edeceğiniz simultane tercüme, ilişki kurmak istediğiniz kişilerle rahatlıkla anlaşabilmenizi sağlayacaktır. Cihazımız yüksek frekans bant aralığında çalışması sayesinde iletişim esnasında anında çeviri yapabilmektedir. Tercüme sistemimiz kablosuz radyatörler ve kızılötesi ışınlar sayesinde çalışabilmekte ve bu esnada ortam ışığından etkilenmemektedir. Dinleyicilerin yüksek ses kalitesinde işitmelerini sağlayan cihaz, 16 dil seçeneğine sahiptir. İstenildiği takdirde birkaç kolay işlemle dil eklenebilir. Tüm bu özellikleriyle Avrupa’da tercih edilen marka olmuştur.

 

            Simultane çeviri hizmetleri sayesinde dilediğiniz zaman da iletişiminizin devamlılığını sağlayabilirsiniz. Hizmetlerimiz kapsamında yazılı veya sözlü çeviriler yapılıp, teknik terimler, edebi metinler, ya da ticari ilişikleriniz için gerekli olan belgeler incelenebilir. Tüm bu hizmetlerin yanında, kamera görüntü, video konferans, ses sistemleri gibi sunumlarımızı incelemek için simultanesistem.com adresini inceleyebilirsiniz. Kaliteli hizmet anlayışımız, tercih sebebimizdir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı