Sarıkaya, İTÜ’de Üniversitelilerle Buluştu!

Serenay Sarıkaya, İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ)’de üniversitelilerle buluştu. İTÜ Ekonomi Kulübü’nün düzenlediği “Women in Business” isimli seminerinde konuşmacı olan Serenay Sarıkaya, konuşmasında özgüvenin kariyerindeki önemine vurgu yaparak, iş yaşamında kendi hayallerinin peşinde koşmanın önemine dikkat çekti. Serenay Sarıkaya Head&Shoulders ile önümüzdeki dönemde üniversite öğrencileri ile buluşmaya devam edecek.

Sarıkaya, İTÜ’de Üniversitelilerle Buluştu!

Serenay Sarıkaya, işbirliği kapsamında İTÜ’de üniversite öğrencileri ile buluştu. İTÜ Ekonomi Kulübü’nün düzenlediği “Women in Business” seminerine katılan Sarıkaya, konuşmasıyla iş hayatına adım atmaya hazırlanan üniversitelilerle kariyerinden önemli anıları paylaştı ve ‘özgüven’ vurgusu yaptı.

 

Konuşmasında hayallere giden yolun özgüvenli olmaktan geçtiğini söyleyen Serenay Sarıkaya;

Başarıya ulaşmak için en önemli adım kendinize bir hedef koymak ve hayallerinize sıkı sıkıya tutunmak. Diğer önemli kısım ise elbette harekete geçmek. Her şey kafada başlar. Bir hayaliniz varsa kendinize güveniniz de olmalı. Harekete geçmenin ilk adımı da özgüvenli olmaktan geçiyor. Her şey sizin elinizde, kendinize güvenin." yorumunda bulundu.

 

Geçtiğimiz günlerde Head&Shoulders’ın yeni kadın ürünleri için çekilen reklam filminde rol alan Serenay Sarıkaya, işbirliği çerçevesinde üniversiteli öğrencilerle buluşmaya devam edeceğini söyledi. Sarıkaya, Head&Shoulders’la yaptığı çalışmalarla ilgili olarak “Çalışmalarımıza çok güzel bir reklam filmi ile başladık. Kampanyamıza üniversite öğrencileriyle buluşarak devam ediyoruz. İTÜ’nün ardından başka okullara da giderek “özgüven” söyleşileri yapacağız. Head&Shoulders ile sürprizlerimiz devam edecek.“ dedi.

 

 Temmuz 2015- Haziran 2016 arası Nielsen satış bilgilerine dayanan P&G hesaplamaları

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı