Rinoplasti Ameliyatı Hakkında

Burun hep işlevi hem de görünümü bakımından vücudumuzda oldukça büyük öneme sahiptir. Fakat bazen burundaki işlev bozuklukları örneğin nefes sorunu ya da et bulunması gibi sorunlar görünümdeki aksaklıklar kadar sorun oluşturmamaktadır.

Rinoplasti Ameliyatı Hakkında

Burun hep işlevi hem de görünümü bakımından vücudumuzda oldukça büyük öneme sahiptir. Fakat bazen burundaki işlev bozuklukları örneğin nefes sorunu ya da et bulunması gibi sorunlar görünümdeki aksaklıklar kadar sorun oluşturmamaktadır. İletişim kurarken karşımızdaki kişinin burnumuzdaki iriliğe ya da eğriliği incelerken tüm özgüvenimiz yıkılabilmektedir. Kişi bu nedenle burun estetiği ameliyatı yaptırmak istemektedir.

 

 Burun Estetiği Ameliyatı Nasıl Yapılır?

 

            Burun estetiği ameliyatı genelde herhangi bir sağlık problemi bulunmayan 18 ve 35 yaş aralığındaki kişilere yapılmaktadır. Bu yaş aralığı kişinin sağlık durumuna göre değişkenlik gösterebilmektedir. Literatürde rinoplasti ameliyatı olarak geçen burun estetiği ameliyatını yaptırırken kişi genelde yapılan ameliyatın belli olmamasını ister bu nedenle kendisine bunu sağlayacak en deneyimli burun estetiği doktoru bulmaya çalışır.

 

            Burun estetiği ameliyatı uygulamaları kişinin burnundaki kıkırdak ve kemik yapısına göre değişmektedir. Bunlar burnun törpülenmesi ya da burun kemiğinin kanal yoluyla kırılması gibi farklı şekillerde uygulanabilmektedir. Ameliyat süreci oldukça rahat geçmekle beraber rinoplasti ameliyatları sonraki süreçte doktorun tavsiyelerine uyularak rahatlıkla atlatılabilmektedir.

 

 Burun Ameliyatı Fiyatları Ne kadardır?

 

            Burun estetiği fiyatları ameliyatı uygulayan doktora ve kliniğe göre farklılık göstermekle birlikte ameliyatta yapılacak uygulamalara göre de değişebilmektedir. Burun estetiği alanında uzman ve tüm sigorta çeşitleri ile anlaşmalı hizmet veren kulak burun boğaz cerrahi uzmanı Tamer Haliloğlu kontrolünde rinoplasti İstanbul ilinde anlaşmalı hastanelerde uygulanabilmektedir. Fiyatlar konusunda ayrıntılı bilgi almak için http://www.tament.com/ adresine tıklayarak siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Ivanka Trump'ın Artık Babasına Danışmanlık Yapacağı Açıklandı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı
Suriye İçerisindeki Bazı Bölgelerde Tahliyeyle Alakalı Anlaşma Yapıldı